sobota, 23 października 2010

Będzie powiatowa "rzeźnia" po zagórsku...

Z opublikowanego na stronach PKW wykazu kandydatów na radnych do powiatu sanockiego wynika, iż w momencie pisania niniejszego posta (sobotni wieczór 23 października) o 4 mandaty dostępne w okręgu nr 2 (gm. Zagórz i Komańcza) będzie ubiegać się.... 21 kandydatów z terenu Miasta Zagórza. Do tego zestawienia należy dodać moją skromną osobę oraz kandydata lub kandydatów z list stowarzyszenia WTR. Jak widać dramatycznie ciasno jest na prawej stronie zagórskiej sceny politycznej. W kontekście wyborczej arytmetyki tytułowe sformułowanie zapożyczone z młodzieżowego slangu choć dosadne to niestety wydaje się prawdziwym...

18 komentarzy:

 1. Jurku wraz z kolegami, weźcie te mandaty. Wiem, ze wiele dobrego potraficie zdziałać dla dobra wspólnego. Realnuie pokażcie swój program i zrealzujcie obietnice.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm.... Weźcie....mandaty.... Łatwo powiedzieć. W zaistniałej sytuacji będzie niezwykle trudno. ALE NA PEWNO POWALCZYMY!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóz, pozostaje mieć nadzieje, że wejdą ci najlepsi, czego im i mieszkańcom Żagórza zyczę...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 4. Daszykowcy są the best. Na 6 radnych 5 z Zagórza!??? Strategia wyborcza godna samego Miszcza Maryjana
  kombatant z LPR

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Jurku proszę o zamieszczenie aktualnego wykazu wszystkich kandydatów na radnych powiatu. Nie ma tu jak widzę zgłoszeń komitetów ani PiS-u, ani WTR-u.
  Powinniśmy w wyborach stawiać na ludzi którzy przez cały czas udowadniają swoją pracą społeczną, że nie myślą tylko o sobie. z nazwisk, które do tej pory przeanalizowałem, to może zaledwie 2-3 osoby są takimi społecznikami. Pozostali, to albo liczą na dodatkowy zarobek, albo bronią własnego interesu. Nie "schańbili" się do tej pory pracą na rzecz społeczności lokalnej.
  W powiecie czas także na zmiany, takie jest moje zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lista PiS-u została zarejestrowana,a nazwiska znajdą się na stronie PKW w przyszłym tygodniu. Nie wiem jak jest z WTR pewnie podobnie

  OdpowiedzUsuń
 7. "Rzeźni" nie będzie. Wyborcy są mądrzy ponad wszystko. Chyba że zagłosują "pod publiczkę" lub przeciwko komuś.

  Drodzy Wyborcy, ufam, że wybierzecie rozsądnie. Kiedyś postawiliście na Ernesta Nowaka i wygraliście!!! Remont drogi z Zagórza do Poraża, remont drogi z Tarnawy do Leska przez Gruszkę, remont osuwiska w Kalnicy i remont drogi w Kalnicy, remont częściowy drogi Morochów - Mokre - Wysoczany, za chwilę remont drogi wojewódzkiej Zagórz - Radoszyce.
  Dzisiaj wiemy, że Ernest Nowak nie kandyduje do powiatu. Postawcie więć na Jerzego Zubę. Gwarantuję, że zyskacie. Zyskacie w DWÓJNASÓB!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gdzie można przeczytać na temat niektórych kandydatów , kim sa ,czym się zajmuja i jakie mają programy wyborcze??

  OdpowiedzUsuń
 9. Śmieszy mnie wpis anonimowego z godz.17:24 dotyczący oddania głosu na Pana Jerzego .
  A czymże to Pan Jerzy zasłynął w Zagórzu , żeby na niego głosować ?
  Jeżeli chodzi o kandydatów na radnych powiatowych to faktycznie 75% tych pseudo działaczy nie ma zielonego pojęcia co dzieje się w ich środowisku ale kaska się liczy , to że pokazali się miesiąc przed wyborami świadczy tylko o tym iż faktycznie są to tzw. "niedzielni radni " . Panie i Panowie kandydaci , gdzie byliście do tej pory ?
  Najlepiej głosować na sprawdzonych czyli na Krawczyka i Fala.
  Pan Pikuś

  OdpowiedzUsuń
 10. Głosować na sprawdzonych powiadasz anonimowy......?
  Niektórzy "sprawdzeni" już niebawem będą sprawdzani przez prokuraturę w wiadomej sprawie. Panie Zuba był Pan na sesji powiatowej na temat solarów, nagrywał Pan i co? I siedzi Pan cichutko jak myszka pod miotłą. Gdyby chodziło o Jaworskiego to trąbił pan o tym na cały kraj. Czyżby już przed wyborami zawarł pan koalicję ponad podziałami politycznymi i prawdą!!!!!!!!!????

  OdpowiedzUsuń
 11. Już wielokrotnie to podkreślałem. Ten blog nazywa się JERZY ZUBA o GMINIE ZAGÓRZ bez cenzury. I zgodnie z tytułem traktuje głównie o sprawach samorządu zagórskiego!!!!!
  Co do moich zasług dla Zagórza to coś pewnie by się znalazło. Choć Panowie Krawczyk i Fal to moi konkurenci do Rady Powiatu sanockiego to również uważam, że to dobrzy i sprawdzeni (bez żadnych podtekstów) kandydaci. Niechaj wygrają najlepsi.
  POZDRAWIAM :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Upsss...zapomniałem dopisać jeszcze jedno. Żeby zawierać koalicje powiatowe najpierw trzeba zostać radnym powiatowym. Nie mam zwyczaju dzielić skóry na niedźwiedziu.
  Widzę, że zaczyna się już brudna kampania wyborcza. Prokuratury, donosy insynuacje. Sorry nie wciągniecie mnie Wiadomi Panowie do tej gry. Na wspomnianej sesji Pan Marian Kawa powiedział co funkcjonariusze publiczni mogą a nawet powinni zrobić z Wiadomą Sprawą. Ja funkcjonariuszem publicznym póki, co nie jestem...

  OdpowiedzUsuń
 13. Pan Ernest Nowak nadaje sie na burmistrza jak malo kto i bede na niego glosowal ale przypisywanie mu tych zaslug wymienionych wyzej jest nie na miejscu, byl tylko jedynie ich wspolautorem, przeciez to wszystko zawdzieczamy Krawczykowi.

  OdpowiedzUsuń
 14. Panie Jurku porosze o odpowiedz - gdzie mozna szukać informacji o kandydatach?

  OdpowiedzUsuń
 15. Panie Jurku proszę o odpowiedz na moje pytanie - gdzie mozna przeczytać cos na temat kandydatów startujacych do powiatu , kim są , czym sie zajmują , a przede wszystkim jakie maja programy wyborcze.

  OdpowiedzUsuń
 16. Po pełne (już chyba jest) zestawienie radnych trzeba kliknąć w wyróżniony na niebiesko link w niniejszym poscie. Ich szczegółowych charakterystyk trzeba szukać na ich stronach internetowych lub stronach ich komitetów. Coś więcej na temat mnie i kandydatów z mojego komitetu wyborczego dowiecie się Państwo już niebawem na moim blogu.
  Pozdr. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 17. "Pikuś" napisz coś więcej o sprawdzonych, wymienionych przez ciebie. Sprawdzili się? Napisz w czym?

  OdpowiedzUsuń
 18. Z tego co pamietam niektóre osoby chyba cztery lata temu startowały z list innych partii!? Prawda , podlądy mozna zmienić , ale czy tak radykalnie?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.