niedziela, 31 października 2010

Jubileusz 85-lecia IKN "Górnik"

Obchody jubileuszu 85 – lecia IKN „Górnik” zgromadziły liczne grono zawodników, działaczy i sympatyków Szacownego Jubilata. Urodziny iwonickiego klubu narciarskiego uświetnili swą obecnością m.in. Apoloniusz Tajner – prezes PZN oraz wicemarszałek województwa podkarpackiego Bogdan Rzońca. Jak okazało się w trakcie jubileuszowej gali, narciarstwo w Iwoniczu – Zdroju ma nie tylko bogatą historię, ale bardzo konkretne i obiecujące perspektywy rozwoju. A co z zagórskim narciarstwem? Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej w Zagórzu zakończyła kontrolę w sprawie jakości administrowania administrowania kompleksem sportowo - rekreacyjnym "Zakucie". Jej wyniki, które opublikuję niebawem są dosłownie porażające...

9 komentarzy:

 1. No właśnie co się tak cicho zrobiło wokół kontroli MGOKiS w Zagórz, czyżby w zarządzanej przez dyr. Artura jednostce było tak rewelacyjnie?
  A swoją drogą panie dyrektorze to szału pan nie pokazał przez te dwa lata, a wręcz przeciwnie uważam, że zagórska kultura pod pana rządami upadła bardzo nisko.

  OdpowiedzUsuń
 2. jak to nisko? a Pectus, a bangee, a szczudlarze, to pies? A obchody dla i ku czci Bogusia???

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Jurku ile kosztuje utrzymanie domu Kultury w Sanoku, a ile w zagórzu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe pytanie... O działalności MGOKiS w Zagórzu już niebawem będzie sporo na moim blogu w kontekście kontroli Komisji Rewizyjnej...

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak właśnie dbamy o młodzież ... ZLIKWIDOWAĆ WSZYSTKO I mam spokój Z tego co mi wiadomo to nawet LOTOS CAP już się nie odbędzie bo skocznie został zamknięte a remont przeprowadza jedna osoba chyba z zawodu kierowca ? A naj leprze to że nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności bo była budowana w czynie społecznym!! ??

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak ktoś coś chce zrobić w tej gminie to zawsze jest źle wg. komentujących na tym blogu. Może weźcie się Państwo do roboty jak wam nic nie pasi zamiast tylko gadać.

  OdpowiedzUsuń
 7. JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA

  OdpowiedzUsuń
 8. no i GDZIE te wyniki kontroli? czyżby znów jakiś sojusz wyborczy???

  OdpowiedzUsuń
 9. Obywatelu Obywatelko daj chwile wytchnienia wyniki będą niebawem ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.