piątek, 15 października 2010

Kapela Serc - przyłącz się i Ty !

Tytułowa akcja charytatywna rusza już w najbliższą niedzielę! Jej inicjator - Jakub Osika na swoim blogu zamieścił program imprezy, w którym czytamy:

 • kino zagórskiego domu kultury;
9.30 - Bajkowy Poranek (filmy annimowane)
10.30 - kino familijne “Mikołajek”
 • plenerowa Scena MGOKiS (w razie pogody);
17.00 - koncert “Kapela Serc” w którym udział wezmą m.in: Siczka (KSU), Damian Kurasz (Pektus), Bartek Głowacki, Trio Kremenaros, Jurek Zuba, Jakub Osika i inni
 • w trakcie koncertu:
- Pokaz ratownictwa zorganizowany przez Straż Pożarną z Zagórza.- Atrakcje linowe zorganizowane przez Harcerski Klub Górski
- Zbiórka pieniędzy oraz licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców, wśród nich: 
- piłka z autografami m.in. Premiera Donalda Tuska, Grzegorza Schetyny, Bartosza Arułkowicza, Wojciecha Olejniczaka, Marka Rząsy oraz Romana Koseckiego (przekazany przez Posła Marka Rząsę)
- prospekt inwestycyjny Wschodnioeuropejskiego Centrum Konferencyjno- Spotrowego podpisany przez Prezydenta Lecha Wałęsę wraz ze statuetką z wmyrowania kamienia węgielnego oraz multimedialną prezentacją
- przewodnik (wraz z CD) po Unii Europejskiej z autografami Jacka Saryusza Wolskiego, Sławomira Nitrasa, Tadeusza Zwiefki, Joanny Skrzydlewskiej oraz Elżbiety Łukacijewskiej.
- pałeczki perkusisty zespołów; TSA, Dżem, Wanda i Banda- Marka Kapłona
………………………………………………………………………………………………………………
W trackie całej akcji zbieramy także “pluszaki” dla dzieci poszkodowane w wypadkach drogowych !!!
………………………………………………………………………………………………………………
Sponsorzy Kapeli Serc-
- PGNiG o/ Sanok,
- PGE Energia Odnawialna S.A. o/ Solina,
- Firma DEF sztalugi i płótna malarskie,
- Firma “Elcom” Sp. z o.o. z Sanoka
- Firma Marketur Rzeszów
………………………………………………………………………………………..
CAŁKOWITY DOCHÓD Z IMPREZY ZOSTANIE PRZEKAZANY NA LECZENIE ZUZI, ADRIANA I PATRYKA
W imieniu organizatorów MGOKiS w Zagórzu oraz Wspólnoty Obywatelskiej Ziemi Sanockiej jak i własnym SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!
JAKUB OSIKA
P.S
Ze swej strony dołączam się do zaproszenia Jakuba. Kto chce i może - niechaj włączy się w tę imprezę całym sercem. Niestety ze względu na pilne sprawy zawodowe w najbliższą niedzielę nie będę mógł osobiście uczestniczyć w koncercie. Życząc Organizatorom słonecznej pogody i pokaźnych wpływów finansowych serdecznie pozdrawiam.
z poważaniem:
JERZY ZUBA

23 komentarze:

 1. Kubie też pomóżmy. Od urodzenia jest niepełnosprawny. Też mieszka w gminie Zagórz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Panu Arturowi również pomóżmy jako osobie, która reprezentuje MGOKiS.
  A swoją drogą to panie burmistrzu na pana miejscu mocno zastanowiłbym się na tym komu pan dyrektor robi przysługę i dla kogo pracuje, bo burmistrz jeszcze się nie zmienił?
  Chyba ktoś pana ładuje w ...?
  Pozdrawiam Pana Burmistrza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to jest możliwe, że burmistrz nie zaprasza na niedzielną imprezę, tylko MGOKiS i jego przeciwnik w walce o fotel burmistrza?

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie,
  do "Kapeli" zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na przynależność i poglądy. Swój udział potwierdził m.in. Pan Burmistrz Bogusław Jaworski, Pan Starosta Wacław Krawczyk, Pan Radny Ernest Nowak i wielu, wielu innych którzy w najbliższych wyborach będą rywalizować ze sobą. Mam nadzieję, że w niedzielę pokażemy (będzie TV Rzeszów, Obiektyw, Radio Rzeszów, Prasa, portale i wielu gości) czym jest zagórska jedność i solidarność ponad podziałami !!!
  PS
  czas kampanii to dobry czas na takie akcje- uwrażliwia szczególnie ;)
  qb

  OdpowiedzUsuń
 5. tylko dlaczego trzy lata nie uwrażliwiały pana, przecież te dzieci nie chorują od tego roku.
  Wcześniej pisałem o tych dzieciach, które potrzebują pomocy i była bardzo długo cisza.
  Aż tu nagle...
  Gratuluję refleksu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tego typu akcje powinno się organizować nie tylko na miesiąc przed wyborami.
  Gdzie pan był kilka lat temu jak te dzieci zachorowały i potrzebowały wówczas pieniędzy i wsparcia.
  Nagle teraz panowie przypomnieliście sobie o chorych dzieciach w Zagórzu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Byli i tacy, co od dawna pamiętali i pomagali tym dzieciom bez rozgłosu :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Brawo za pomysł, niby się mówi, że nigdy nie jest na nic za późno, ale rzeczywiście gdzie Pan był wcześniej?, myślę, że najlepszym rozwiązaniem były by wybory co roku :) może wtedy by więcej robiono i bardziej troszczono się o ludzi

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Kubo , najpierw Pan przez kilka lat śpi i nagle na dwa miesiące przed wyborami Pan wypływa , trochę to niesmaczne, przecież dzieci chorują nie od dziś.
  Tomi

  OdpowiedzUsuń
 10. Gorzka prawda, ale prawda... Wszyscy przed wyborami nagle przypominają sobie o chorych, bezdomnych, cierpiących... O sprawach, na które nie mieli czasu przez trzy lata z hakiem, a teraz nagle znaleźli... Przykre to, tym bardziej, że prawdziwe - i dotyczy nie tylko starających się o fotelik w Zagórzu, ale także o FOTELE w wielkich miastach...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję za powyższe pytania, samemu nie wypada, ale pytany miło odpowiedzieć. Poniżej fragment mojej strony internetowej z zakładki "o mnie";
  "współorganizator imprez charytatywnych- m.in. WOŚP (I edycji), meczu hokejowego Radio Bieszczady vs Old Boys Stal Sanok, licznych aukcji i licytacji, konwoju “pomoc dla powodzian”, Ziemi Sanockiej dla Szpitala, wsparcia polegającego na przekazaniu samochodów na rzecz Sanockiego i Brzozowskiego Domu Dziecka oraz zestawów komputerowych dla Sanockiego Szpitala itp."
  wszystkie powyższe dane są do sprawdzenia, natomiast brakuje w powyższym zapisie wielu akcji które w radiu prowadziliśmy i wspieraliśmy...
  pozdrowka
  qb

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie jest prawdą,"że wszyscy" przed wyborami przypomnieli sobie o chorych dzieciach. Było kilka osób, które organizowały taką pomoc. I nie robiły tego dla reklamy wyborczej tylko z potrzeby serca.

  OdpowiedzUsuń
 13. Szkoda, że do Kapeli Serc nie przyłączył się Jurek Zuba (i nie wzniósł się ponad podziały polityczne). Był on przecież wokalistą Bieszczadersów, a impreza była jak najbardziej rockowa.
  Jakub Osika pokazał, że mimo tego, iż dawno temu „włożył ładną marynarkę”, ma dalej w duszy rockowy żar – Jurek Zuba, mimo iż ledwo co otrzymał legitymację PiS – już go stracił (sądząc po jego braku na imprezie). Jakub – wielkie dzięki za starania i chęci!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Widzę że Pan Dariusz podjął (zapewne w imieniu kol. J. Osiki) rozpaczliwą próbę walki o tzw. młodzieżowy elektorat. No cóż można i tak...
  /Zażenowana/

  OdpowiedzUsuń
 15. Po prostu byłem na imprezie i takie mnie refleksje naszły.
  Zabrakło wokalisty! Takiego jak Jurek Zuba. Szkoda.
  (nie ma w tym wpisie ani walki, ani bycia adwokatem J.Osiki, ani tym bardziej rozpaczy :) Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 16. Z tego co słyszałem Osik wyjaśnił ze sceny przyczyny mojej nieobecności. I tak faktycznie było. Ogromnie żałuję, że nie mogłem być w Zagórzu tego wieczora. Wielki szacunek dla wszystkich Tych którzy w jakikolwiek włączyli się w akcję Kuby. Zwłaszcza dla Strażaków. A o tym, że jeszcze tak do końca muzycznie nie zwapniałem jak sugeruje Pan Dariusz przekonacie się niebawem ;-)

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie było mnie od samego początku, na koncercie. Więc jeśli faktycznie tak było jak Jurku piszesz ... i nie był to "unik taktyczny: (jak odniosłem wrażenie).. to przepraszam.
  Nie chciałem nikogo obrazić, po prostu denerwuje mnie, że polityka musi się wszędzie wpie...
  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 18. Jurku.. z tego co pamiętam przeszliśmy na Ty. Mam nadzieję, że jeden komentarz tego nie zmienia. W końcu, nie o to chodzi, aby mówić sobie tylko miłe rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 19. Darek wierz lub nie wierz - TO NIE BYŁ UNIK. Rozpatrując sprawę w kontekście politycznym powinienem tam być chociażby z takiego względu aby GĘBĘ wyborcom pokazać w towarzystwie popieranego przez PIS kandydata na burmistrza (Ernest Nowak), który tam przecież był. Moją GĘBĘ w Zagórzu raczej większość zna, dlatego
  Szczerze chciałem być z Wami dla muzyki, dla poczucia wspólnoty i solidarności z adresatami tej akcji. Niestety z uwagi na wcześniejsze zobowiązania zawodowe musiałem być gdzie indziej. Ot proza życia

  OdpowiedzUsuń
 20. SPOKO SPOKO DAREK PiS LOVE R'N'R ;-)

  OdpowiedzUsuń
 21. Cieszę się Jurku, że się wszystko wyjaśniło i że nie należysz do grona "zaślepionych" politycznie. Oby Kapela Zagórskich Serc zagrała jeszcze i obyśmy mogli wszyscy mnieć w niej udział.

  OdpowiedzUsuń
 22. J.Zuba pisze-SPOKO SPOKO DAREK PiS LOVE R'N'R ;-)

  nie PiS, ale PIC... hehehe,"zdrowa" konkurencia!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.