poniedziałek, 11 października 2010

Oceniamy radnych mijającej kadencji


Make your own Countdown Clocks

Przed nami wybory samorządowe. Wyborczy zegar dla niektórych samorządowców tyka bardzo szybko by nie powiedzieć złowieszczo. Co udało się zrobić naszym przedstawicielom w Radzie Gminy Zagórz? Zapraszam do dyskusji oraz uczestnictwa w ankiecie, w której pytam o to: którą/którego z obecnych radnych widzielibyście Państwo w nowej Radzie Miasta i Gminy Zagórz. Ankieta ma charakter pozytywny. Oznacza to, iż dezaprobatę dla poszczególnych radnych wyrażamy nie głosując na nich!
P.S. "wielbicielce" wyjaśniam, iż nadal udzielam się w PiS-e. W ciągu minionego weekendu intensywnie pracowałem w terenie nad domknięciem PiS-owskich list kandydatów do Rad: Gminy Zagórz i Powiatu sanockiego. Niebawem przedstawimy naszych kandydatów rozpoczynając oficjalnie kampanię wyborczą.

6 komentarzy:

 1. WTRozbój GO HOME!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bryndza Krzysiek choć Bodziowy ma mój głos. Jakby nie był Bodziowy miałby dużo dużo więcej
  POnętna POrażanka

  OdpowiedzUsuń
 3. Żadnego z radnych wymienionych w ankiecie nie widzę ponownie w tej roli. Mieszkańcom gminy Zagórz należy się dużo więcej niż do tej pory prezentowali, ci właśnie, reprezentanci ludu.
  Namawiam mieszkańców Zagórza o ościennych gmin, by podczas głosowania 21 listopada odważnie wyrazili swoją dezaprobatę dla dotychczasowych działań obecnej władzy i obecnych radnych. W mojej ocenie, oni zawiedli. Postawić trzeba na nowych. Nawet gdyby popełniali błędy.
  Winą, nas wyborców, jest przede wszystkim to, że dosłownie co tydzień, co miesiąc nie rozliczają swoich ranych z ich dokonań. Nie wystarczy zaryczeć na grzybobraniu, skosić trochę trawy, wystąpić na festynie czy posiedzieć ze strażakami. To za mało!!!!!!!!!!!!!! Czyny, nie słowa!!!! Tylko czyny.

  OdpowiedzUsuń
 4. do ano z 18:11 mam nadzieję,
  że ty będziesz startować
  na radnego a poznamy ciebie
  po czynach.
  Już cię widzę jak budujesz drogi,
  kanalizację, wodociągi,sprzątasz Zagórz i tego z serca tobie życzę.
  Takie posty piszą ludzie, którzy
  potrafią tylko krytykować innych
  a sami nic dla innych nie robią.
  Ja osobiście znam kilku radnych
  i wiem ile czsu poświecają gminie.
  Zpewnościa kilku z nich zasiądzie
  ponownie jako radni.
  Z nowym burmistrzem zrobią wiele
  więcej niż teraz.

  OdpowiedzUsuń
 5. W profesjonalnie zarządzanej gminie radni nie budują dróg, kanalizacji, wodociągów, nie sprzątają miasta, nie koszą trawy, nie zamiatają ulic itd. W profesjonalnie zarządzanej gminie te zadania wykonują firmy, które wygrywają przetargi.
  Nie należy mylić pojęć i należy pisać o tym, na czym się znamy :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kandydacie na RADNEGO Nieładnie wykorzystywać biednych uzależnionych nie tędy droga To że On jest uzależniony?? to o niczym nie świadczy. Ludzie jak za trzniecie co kadęcię zmieniać to trzeba pomyśleć jakby to było jakby co 4- lata nowy chłop do domu przyszedł a ten do odstawki jak dy dom wyglądał ?? Jakby gospodarze się zmieniali Jeżeli ta rada ma dobre pomysły i jest skuteczna to poco ją zmieniać Bo Burmistrz to pokazał jakby nie rada to Zagórz sprzedany Ale wieże że na jego miejscu usiądzie mądry człowiek który swoje wykształcenie zdobył bo Był zdolny a nie za kasę jakieś prywatne studia a prace .... napisała NIESTETY MAMY DUŻO LUDZI WYKSZTAŁCONYCH ALE MAŁO ZDOLNYCH!!!A SZKODA

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.