czwartek, 21 października 2010

OSP Zagórz w akcji (video)

Tym razem paliły się troty w zakładzie drzewnym obok cegielni w Zagórzu. Ogień zauważono wczoraj około godz 22.00. Dzięki sprawnej akcji gaśniczej w której obok zastępu JGR PSP w Sanoku brało udział 14 zagórskich strażaków pożar szybko opanowano. Akcja gaśnicza zakończyła się dwadzieścia minut po północy.

13 komentarzy:

 1. Widzę że wszyscy PiS-owcy lubią sobie trochę pojeździć za pojazdami uprzywilejowanymi na sygnale. Kiedyś Jacek Kurski pędził za kolumną wozów policyjnych na kogutach a teraz Pan Zuba nie chce być gorszy ;-) OK pożartowałem sobie. Fajny filmik jak zawsze trzyma Pan rękę na pulsie. Pozdrawiam i powodzenia w wyborach
  strazak Elvis

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziennikarstwo obywatelskie, które prowadzi Jurek w sposób istotny przyczynia się do dopingowania władz do roboty, jest mocno motywujące. A co do OSP i ich działań to jest to jego pasja, czy wczoraj, czy dziś Jerzy zawsze z nimi jest!

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Jerzy na Zagórzu to dopiero się pali Wielki Roman wraz ze swoim PUPILKIEM WŁASNYMI BUTAMI ASFALT UBIJAJĄ , czyżby wybory sie zbliżały ?
  Chyba będzie tak Roman Cz. na radnego Zdzisław D. na przewodniczącego .
  Jak mawiał pewien listonosz ( Edzio)ale jaja , ale jaja .
  Robercie ugaś ten pożar swoją sikawką bo będzie pożar na całą gminę .

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale od czasu zaangażowania się p.Zuby w działalność partyjno-polityczną coraz mniej nowych tematów, coraz rzadziej sprawdzane komentarze... Tak, jakby w Zagórzu prawie nic się nie działo. Pewnie niedługo sensacją będzie pożar w koszu na śmieci koło dworca...
  Ironista

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli to ironia do mnie i mojej działalności politycznej to wal we mnie ile wlezie ironisto. (Uprzedzam, że nie będę dłużny) ale nie drwij ze służby strażaków. Pożar trotów dla niektórych być może nie wyglądał efektownie, ale był niebezpieczny.Jak każdy pożar. Czy to troty czy to trawy za każdym razem Ci ludzie narażają całkowicie bezinteresownie swoje zdrowie i życie. Uszanuj to proszę

  OdpowiedzUsuń
 6. Ironisto może pożar trotów do dla ciebie nic ale pożar był w ZAKŁADZIE DRZEWNYM w którym jest czyjś majątek wart pieniądze o których prawdopodobnie ci się nie śniło. więc jeśli nigdy nie byłeś na takiej akcji osobiście i nie byłeś narażony na zagrożenia jakie podczas takiej akcji panują to niewypowiadaj się niepotrzebnie

  OdpowiedzUsuń
 7. Takich dupków którzy za nic maja działania strażaków jak ironista jest wielu do czasu gdy ich to nie dotyczy.Później jest gadanie ,że mogli przyjechać wcześniej, lać wodę w inne miejsce itp.
  Wstąp do straży ironisto każda jednostka przyjmie cie z otwartymi rękami a później krytykuj. W czasie gdy ty wygrzewasz dupę pod ciepła kołderką to inni ratują mienie,życie i zdrowie innych sami narażając swoje.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pamiętam jak jak na wiosnę tego roku paliły się trawy na Wielopolu. Niby "głupie" trawy. Przebiegłem się raz z kamerą po 100 metrowej trasie wzdłuż linii ognia i nagle czarno zrobiło mi się przed oczami. Ja ganiałem z kamerką a goście w ups-ach ładowali w płomienie tłumnicami. Gdyby nie oni zjarałby się las. Polecam link http://www.youtube.com/watch?v=AY_W5ve-_-g

  OdpowiedzUsuń
 9. Widzę, że p.Zubie i dwum nastepnym udzieliła się atmosfera Wielkiej Polityki, panująca w kraju.
  Przeczytajcie ZE ZROZUMIENIEM, dupki (skoro mnie tak nazwano, mam prawo odpowiedzieć tym samym), mój tekst i sprawdźcie, gdzie ja lekceważąco napisałem o pracy STRAŻAKÓW ??? Po szkoleniu w PSP (ocenionym dyplomem z oceną bdb), kilkuletniej pracy z zadaniami z zakresu ochrony ppoż daleki jestem od tego, żeby z lekceważeniem mówić o pracy strażaków i lekceważyć zagrożenie w takim zakładzie, gdzie byle pet rzucony przez niechluja, może zniszczyć duży majątek, dorobek ludzi i miejsce pracy dla wielu. Byłem przy akcji gaśniczej, kiedy paliły się składy makulatury, a na bocznicy stał skład z cysternami, których nie było jak odprowadzić... Na wozach topiły się 'musztardówki"... A widzieliście, jak potrafi wybuchać zbelowana makulatura? Nie?
  Więc odwalcie się z kretyńskim pisaniem,że nie znam się i że grzeję dupę pod kołderką. Swoje w życiu przeszedłem, ale skąd, dupki, możecie o tym wiedzieć.
  A moje IRONICZNE stwierdzenie o tym, że w Zagórzu pożar w koszu p.Zuba uzna za sensację, podczas kiedy tyle spraw się dzieje- było złosliwe, bo chłop się wziął za politykę, a nie pisze o niej.
  Użyłem słów niezbyt cenzuralnych - ale zacytowałem tylko te, które tu napisano, więc jak p.Zuba wytnie, to będzie miał fajną lewatywę- mam jeszcze taką starą prądownicę, mosiężną, z malutkim pyszczkiem, w sam raz...
  Ironista

  OdpowiedzUsuń
 10. No to spoko luz. W kontekście materiału o pożarze trochę to odniesienie do pożaru kosza na śmieci było niefortunne przyznasz Ironisto?
  A co do prądownicy..... proszę ją trzymać w gotowości, ale tylko i wyłącznie w razie pożaru ;-)

  OdpowiedzUsuń
 11. też wyszkolony strażak22 października 2010 21:01

  Relacja dotyczyła pożaru a nie polityki na którą mam nadzieje jeszcze przyjdzie czas więc twój komentarz Ironisto nie był w temacie. Posiadam również dyplom ze szkolenia z wynikiem bdb i mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy zasadami ppoż. więc nie pisz że nikt nic nie widział i nie wie /widziałeś co może spowodować używana codziennie w domu mąka w odpowiednim mieszance z powietrzem/ ja tez dużo widziałem i wiem.Palący się kosz na pewno nie będzie sensacją do opisania na tym blogu.Posiadam również prądownicę tylko taką nowoczesną na zawody młodzieżówki zgodną z obowiązującymi wymiarami w razie potrzeby wypożyczę tobie bo stara może nie spełniać obowiązujących norm.

  OdpowiedzUsuń
 12. Też wyszkolony strażak napisał:
  "Relacja dotyczyła pożaru a nie polityki na którą mam nadzieje jeszcze przyjdzie czas więc twój komentarz Ironisto nie był w temacie"
  Mój komentarz dotyczył czegoś innego, nie pozaru, więc możemy tak do us.... śmierci...
  Tenże Wyszkolony strażak napisał:
  "Palący się kosz na pewno nie będzie sensacją do opisania na tym blogu" jak juz nie ma innych sensacji - temat skoczni zginął, biogazownia zdechła,kanalizacja tez padła - no to płonący kosz będzie sensacją... Czy tak trudno zrozumieć troche ironii ? A tu zaraz wszyscy pałają swietym oburzeniem, że ja tak smiem szargać strażaków... A tak na dobrą sprawę - od palącego się zakichanego kosza też może być nieszczęście - zależy, gdzie on stoi... :-)))
  A do straży już jestem za stary...
  Ironista

  OdpowiedzUsuń
 13. Pożar ,wybory a dlaczego nic niema o skoczniach o kontroli jaka była przeprowadzona w W domu kultury??/ Jak wygląda raport po kontrolny Czy skocznie nadają się do użytku . Tyle było krzyku a teraz cisza PRZED WYBORCZA???

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.