piątek, 19 listopada 2010

Biuletyn kontra Echo

W Biuletynie wyborczym Bogusława Jaworskiego oraz drugim wydaniu Echa Zagórza znajdują się treści wykluczające się wzajemnie. Jak już kiedyś napisałem oba periodyki przedstawiają dwa różne obrazy naszej gminy. Kto ma rację? Przeczytajcie i oceńcie sami.
Biuletyn wyborczy Bogusława Jaworskiego >kliknij tu<
Dodatek do drugiego numeru "Echo Zagórza" >kliknij tu<

3 komentarze:

 1. Dodatek do "Echa..." wyjaśnił sprawę dochodów p.Jaworskiego z tytułu pełnienia funkcji w roku 2009, chuba już nikt nie ma wątpliwości, skąd taka, a nie inna, kwota.
  Poczytałem sobie "agitkę-landryneczkę"p.Jaworskiego - cóż, powtórka z rozrywki, zgrana płyta... A najbardziej rozbawił mnie fragment o super systemie zbiórki odpadów. Czyżby było coś na rzeczy z tym zdjęciem pojazdu w Osławie, z którego ktoś zwala nieczystości do rzeki ???
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjna konkretna riposta Pana Faluszczaka na kielbase wyborcza Pana Jaworskiego. Same FAKTY. Same KONKRETY. Oby ta informacja dotarla do jak najwiekszej ilosci osob!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kardasz nowym radnym??
  współczuje mieszkańcom Tarnawy Dolnej- skończyły im się dobre rządy, przecież ten człowiek będąc sołtysem latał za panem Adamem i on wszystko mu załatwiał w gminie!! parodia. w mojej wiosce Tarnawie górnej na szczęście nic się nie zmieniło:) gratuluje panie Marku!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.