środa, 3 listopada 2010

Mój spot wyborczy na TVN.24.pl ;-)Szczegóły: >kliknij tu<

22 komentarze:

 1. Brawo !!! To znaczy że pomysł trafiony. Lepszą reklamę w historii gminy w mediach ogólnopolskich to mieli chyba tylko Panowie Zając i Jaworski.
  Panie Jerzy: Tak trzymać i tryskać takimi pomysłami kiedy zostanie Pan już radnym.

  OdpowiedzUsuń
 2. ale obciach - jak to ma być wyznacznik, że TVN to pokazał - to naprawdę żal mi cie panie Jerzy, do tego widać w jakim kontekście pana umieścili w TVN - w grupie kolejnych oszołomów:

  "Był już kandydat w kolczudze i hełmie, był kandydat na radnego, który zaklął w czasie debaty na żywo. Teraz czas na kandydata rapującego "bez cenzury". Jerzy Zuba, startujący w wyborach samorządowych na radnego powiatu sanockiego, w swoim spocie wyborczym rapuje o miejscowości Zagórz i przekonuje, żeby głosować właśnie na niego. Albo na jego kolegę z PiS.
  Od kilku tygodni poprzez Kontakt 24 prowadzimy akcję "Czas decyzji". Publikujemy Wasze zdjęcia i opisy najbardziej oryginalnych pomysłów na kampanię samorządową. Były już niesztampowe spoty wyborcze, ciekawe slogany i niebanalne plakaty.

  Pisaliśmy o kandydacie na urząd radnego warszawskiej dzielnicy Bemowo, który o głosy wyborców walczył - dosłownie - mieczem. Była też wpadka kandydata PO, który w transmitowanej na żywo debacie powiedział, że "pier****, ale nie zna odpowiedzi na pytanie", wspominaliśmy też o śpiewającym show startującego w Mysłowicach Grzegorza Osyry."""

  itd - i z czego się tu cieszyć - w takim kontekście widzimy naszego kandydata na radnego - jaka to promocja dla gminy - chyba antypromocja - zwykła leperiada
  dodajmy, że każdy może wysłać na kontakt 24 cokolwiek - a oni tylko na takie michałki czekają - jak to jest sposób żeby za wszelką cenę pokazać się tylko na wizji - bez względu na to co się sobą zaprezentuje - to już trudno, szkoda słów

  OdpowiedzUsuń
 3. i zaraz cie umieszczą obok
  śpiewającego burmistrza z PSL - oj Jurek, Jurek

  http://www.tvn24.pl/26086,1679735,0,1,spiewajacy-burmistrz-z-psl,wiadomosc.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny kawałek :) Może lepiej pójść w strone nagrywania podobnych piosenek. Wtedy przekaz trafi do szerszego grona ludzi, a i pięniądz może być z tego dobry ;D. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo, gratuluje. Ale rano przypadkowo trafiłem na ten artykuł i dwa razy podkreślano w nim że w Powiecie Sanockim jest źle że rządzą w nim układy i bylem trochę zdziwiony wiedząc o ostatnich sukcesach powiatu min. 6 miejsce w PL wśród powiatów, Krawczyk wyróżniony w kategorii najlepszego starosty na Podkarpaciu, a teraz czytam ten sam artykuł i nie ma już wzmianki o powiecie sanockim tylko o gminie Zagórz. Panie Jurku nastąpiła zwykła pomyłka?? dlatego ta zmiana???

  OdpowiedzUsuń
 6. TO NAWET NIE JEST ŻAŁOSNE :)
  OT ELEMENT FOLKLORU W TVN - W MYŚL ZASADY MÓWIĆ O NAJWIĘKSZYCH PIERDOŁACH ABY NIE MÓWIĆ O RZECZACH WAŻNYCH I ZNACZĄCYCH

  NO TO SUPER WAŻNE DLA ZAGÓRZA :)

  DZIĘKI TAKIM RZECZOM W ZAGÓRZU BĘDZIE WIĘCEJ PRACY I CHLEBA :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Do wszystkich krytykujących Jurka: A w jaki sposób został wypromowany Jeruzal (filmowe Wilkowyje)? Tak trzymać Jurek !!

  OdpowiedzUsuń
 8. a dlaczego mój komentarz nie został opublikowany????

  OdpowiedzUsuń
 9. Publikuję Wszystkie jak leci Powtórz

  OdpowiedzUsuń
 10. Jurek oby tak dalej, w paru słowach udało Ci się powiedzieć całą prawdę o tzw. rządzących i ich wiernych "urzędnikach"

  OdpowiedzUsuń
 11. No tak mój błąd, przepraszam Cie Jurek mój komentarz został opublikowany tylko to przeoczyłem :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jurek tak trzymać w paru słowach udał Ci się powiedzieć całą prawdę o tzw rządzących i ich wiernych "urzędnikach"

  OdpowiedzUsuń
 13. powodzenia Jurek !

  OdpowiedzUsuń
 14. Na przyszłość polecam zrobić zrzut ekranu, za pomocą klawisza "Print Screen" a następnie Ctrl+V w Paincie, znacznie szybciej niż robienie zdjęcia aparatem;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo fajne video ale z ta karierą polityczna może by się pan powstrzymał.Bardziej widzę Pana jako obiektywnego komentatora(choć pewnie z tego nie da się żyć) ,za duże show ale kierunek dobry .

  OdpowiedzUsuń
 16. Jurek jako osoba z branży show, PR, muzycznej i politycznej- arcy wielkie gratulacje, to naprawdę ogromny sukces i nie daj sobie wmówić co innego. Moja uznanie Stary SZAPOBA :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Dzięki Men;-) Zagórz górą ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 18. Oj Kuba branża show to już nie w Zagorzu. Właśnie mamy tu już jednego szołmena, cztery lata nam wystarczy. Dość imprez czas na robotę!

  OdpowiedzUsuń
 19. Jurek, kur... czy Ty to oglądałeś zanim puściłeś w świat? Stary, nie znam Cię, jestem z drugiego "końca Polski" ale taki spot jest godny zagubionego w czasie i przestrzeni podstarzałego walikonia bez sprecyzowanych gustów muzycznych. Co za czasy, facet, wyglądasz jakbyś naciągnął włosy z fajki na czoło. K... ogarnij się, walczysz o elektorat palaczy dopalaczy czy ludzi z potencjałem, bo jak liczysz na pospolite ruszenie to trącisz naiwnym socjalizmem Wasilewskiej. Baton z Ciebie na tym teledysku, "Disco Polo" ma więcej męskich cech niż Twoje wąsy rodem z pornosów. Weź się stary do roboty!

  jak chcesz podyskutować odpisz na:

  everlast1974@poczta.onet.pl

  udzielę wskazówek dotyczących gumek do kuca i polecę szampon do włosów.

  PIS na drogę...

  OdpowiedzUsuń
 20. Ty po...bie co miał iść na solarkę, wylaszczyć się na jacykowa!????

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.