środa, 24 listopada 2010

Podziękowania i gratulacje od Jakuba Osiki

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła oficjalne wyniki wyborów. W Zagórzu mamy nową władzę i to zarówno w Urzędzie jak i w Radzie. Osobiście uważam, że bardzo dobrze się stało, albowiem taka sytuacja jest jasna, klarowna i dobrze rokuje na zarządzanie. Nie będzie już sytuacji w której ktoś inny kieruje a inny trzyma nogę na hamulcu lub przyśpieszeniu. Jednocześnie ogromne gratulacje dla Zwycięzcy tych wyborów Ernesta Nowaka, który uczynił to w iście profesorskim stylu. Podziękowanie należy się także odchodzącemu Burmistrzowi Bogdanowi Jaworskiemu, którego wynik wyborczy pokazuje uznanie w oczach wyborcówe za prace jaką w ostatniej ciężkiej i arcytrudnej kadencji wykonał. Gratuluję także wszystkim startującym odwagi i pracy społecznej w którą wkładali serce ale i osobiste finanse, ze szczególnym uwzględnieniem osób które swoj wkład przełożyły na mandat.
Z poważaniem
Jakub Osika

6 komentarzy:

 1. prędzej w profesjonalnym stylu!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że nie odsunie się pan po przegranej od zagórskich problemów i w razie potrzeby wesprze nowego burmistrza.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeden ma odwagę pogratulować sukcesu to jest klasa oby więcej takich ludzi

  OdpowiedzUsuń
 4. Ernest również gratulacje
  pan Jakub trzeba przyznać walczył do końca i zaangażowaniem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Jakubie Z PEŁNYM SZACUNKIEM , ALE kampania wyborcza już się skończyła i należy zdjąć plakaty oraz banery wyborcze.
  Mieszkaniec Starego Zagórza

  OdpowiedzUsuń
 6. ...racja i wiem o tym tyle, że po kampanii mam naprawdę dużo spraw w Rzeszowie które muszę nadrobić. Ale w tym tygodniu ściągam wszystkie materiały :)
  Dziękuje za miłe słowa a do dyspozycji jestem jako i do tej pory byłem, tyle, że nie wszyscy chcieli z tej korzystać. Jeżeli Burmistrz Elekt będzie chciał na 100 % skorzysta.
  pozdrowka
  qb

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.