wtorek, 23 listopada 2010

Podziękowania od Ernesta Nowaka

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Zagórz!
Bardzo gorąco dziękuję Wszystkim, którzy głosowali na mnie w tych wyborach i powierzyli mi zaszczytną funkcję Burmistrza. Dziękuję za otrzymane od Was zaufanie. Zrobię wszystko, by go nie zawieść i wspólnie z nową Radą, obiecuję pracować dla dobra i rozwoju naszego Miasta i Gminy.

Ernest Nowak

12 komentarzy:

 1. No to, Panie Jurku, skoro elekt zwrócił się do Pana o umieszczenie podziękowania na blogu, jest okazja by zaproponować Mu sesję w kinie. Prawdopodobnie już jutro Pan Malec wyznaczy termin podając program więc jeśli chcemy usłyszeć dyskusję w kinie to czasu bardzo mało. Wierzę że w tej kwestii Panowie przewodniczący i elekt dogadają się o ile Pan, Panie Jerzy, przekaże takie sugestie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chociaż nie jestem mieszkańcem ani Zagórza, ani nawet Gminy, nie miałem też możliwości oddania swojego głosu w tych wyborach, życzę Panu Burmistrzowi Ernestowi Nowakowi dobrej, spokojnej kadencji i realizacji zaplanowanych zamierzeń. Wierzę też, że Pana współpraca z Radą będzie bezkonfliktowa (choć czasem róznica zdań bywa konstruktywna) i owocna.
  Cóż, mam nadzieję, że za Pana kadencji i kadencji nowej Rady, Zagórz uzyska choć trochę jasnego koloru...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 3. Pan Burmistrz Nowak jeszcze jako Kolega Nowak należał do pierwszych czytelników bloga i jest nim po dziś dzień. I jak widać z komentarzy sporo można się tu dowiedzieć o społecznych oczekiwaniach, bolączkach a nawet frustracjach. Chciałbym aby mój blog (myślę, że po części tak już jest) był czułym i precyzyjnym barometrem nastrojów społecznych. Ernest Nowak to człowiek otwarty na naukę i krytykę I mam nadzieję, że nawet w natłoku bieżących urzędowych spraw z wysokości swojego burmistrzowskiego fotela będzie co jakiś czas zerkał na bloga aby zobaczyć co ludzie myślą o jego urzędnikach, radnych i o nim samym jako burmistrzu. Na wszelki wypadek pomysł a'propos uroczystej sesji pozwolę sobie osobiście przekazać Panu Burmistrzowi - Elektowi i Panu Przewodniczącemu Malcowi. Mnie wydaje się on wart rozważania, jednakże decyzja należy do obu Panów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Nowak kto na sekretarza? Kto zastępcą? Kto dyrektorem oświaty? Co pan zrobi z panem Tarnawą(pora go ściągnąć ze strychu)?
  Czy będzie pan współpracował z Kubą Osiką?

  OdpowiedzUsuń
 5. I w końcu odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Wywalić ekipę Bodzia i do roboty Panie Erneście. I brawa dla Pana za zmiażdżenie już byłego naszego burmistrza.Bodzio kiedy pakujesz manatki?

  AntyRoman

  OdpowiedzUsuń
 6. PANIE ERNEŚCIE MY RÓWNIEŻ DZIĘKUJEMY PANU ZA TO ,ŻE WYSTARTOWAŁ PAN W TYCH WYBORACH I ZA TO, ŻE PAN JE WYGRAŁ. PEWNIE ŻE TO MY PANA WYBRALIŚMY ALE BYŁO TO MOŻLIWE DLATEGO, ŻE PAN NAS DO SIEBIE PRZEKONAŁ.

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Erneście jak będą za bardzo dokuczać panu to niech pan ucieka w swoje stare miejsce gdzie pan spędzał mile chwile ryby??? San??? -Dzieciństwo u babci -Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mam pojęcia dlaczego czepiacie się Pana Tarnawy. To dobry, kompetentny i skromny człowiek. A tak na marginesie to zostawcie nowemu Burmistrzowi mozliwośc tworzenia zespołu ludzi, z którym chce pracowac bo to on odpowiada za sprawne funkcjonowanie urzędu.Panie Burmistrzu kapitał ludzki w naszej gminie to produkt niszowy do którego niewątpliwie należy Pan Tarnawa.

  OdpowiedzUsuń
 9. P. Tarnawa to bardzo grzeczny i uczynny facet

  OdpowiedzUsuń
 10. Ernest, szczere gratulacje! Nie zmarnuj mandatu zaufania którym Cię obdarzyliśmy.
  Kieruj się sercem i rozumem ;) i pamiętaj o ważnej zasadzie -
  bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę, bo możesz ich spotkać kiedy będziesz spadał w dół.
  Twoi poprzednicy mogą poniewczasie żałować, że nie stosowali powyższego w praktyce.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dla mnie wzorem urzędnika był ś.p. Tadzio Bal (Ball?). Pan Tarnawa nie odstaje od tego standardu zbyt wiele. Będę się upierał: pierwsza sesja w kinie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Leśne Oko , masz rację śp.Pan Tadziu Bal był świetnym fachowcem ale przede wszystkim człowiekiem , który każdemu pomagał i podobne cechy ma Pan Tarnawa .
  Tomasz

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.