piątek, 5 listopada 2010

Videospot wyborczy KWW Jakuba Osiki Jednością Silni! - jak się Wam podoba?

Witam Państwa. Mój raperski spot wyborczy, który zadebiutował na platformie YT 1 listopada ustawił bardzo wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o oglądalność. Od dnia premiery do chwili pisania niniejszego posta na kanale YT obejrzało go blisko... 41 000 internautów. Jako "rapujący pisowiec" zaistniałem  m.in. w TVN-owskim "Szkle Kontaktowym" oraz na takich, ogólnopolskich witrynach internetowych jak: onet.pl, fakt.pl, wprost.pl., dziennik.pl. Mój przekaz wzbudził bardzo skrajne reakcje. Za wszystkie recenzje - zwłaszcza te skrajnie negatywne a nawet agresywne dziękuję, gdyż potwierdzają one smutny  fakt, iż wielu młodych Polaków słusznie znienawidziło polskie elity polityczne za brak skutecznych pomysłów na zapewnienie młodemu pokoleniu perspektyw życia i pracy w kraju.  Taki stan rzeczy trzeba pilnie
zmienić! Działając oddolnie. W swoim programie wyborczym przedstawiłem swoje pomysły na to aby w skali powiatu sanockiego było więcej pracy i chleba dla wszystkich! Jako były współpracownik Radia Bieszczady szczególnie na gruncie reklamy i PR-u czuje się uczniem Jakuba Osiki, który zawsze chętnie  i bezinteresownie doradzał mi wspierając moje inicjatywy społeczne. Czy uczeń przerósł mistrza? Oceńcie sami ;-)

24 komentarze:

 1. w 90% Videospot wymienia nazwy miejscowości, rozumiem, że Pan Osika chciał pokazać, że wie jakie miejscowości wchodzą w skład Gminy, a to już dużo :) myślę, że po takim Videospocie szanse Pana Jakuba wzrosły :), Panie Zuba pańskiego Videospota nic nie przebije, jeszcze raz duże brawa za pomysł

  OdpowiedzUsuń
 2. już widzę te bmw, jak dresy jeżdżą, ryk głośników - i słynny raper JUROZET!
  a może by tak przy rapowaniu pozostać ??? :-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Pan Osika raczej nie ma szans w starciu z Jaworskim i Nowakiem, wydaje mi się że wygra Nowak dzięki temu że poparł go starosta Krawczyk.

  OdpowiedzUsuń
 4. taaaak- to prawdziwy ocean beznamiętności i spokoju ;) prawda, że chciałem raczej wygaszać nastroje niż je rozpalać jak w Jurka spocie- bo uważam, że sytuacji zapalnych raczej mamy nadmiar, ale ten przydłuuuuugawy spot jest pochodną przeróbki z 30 sek do 2 min ;) wkrótce wersja docelowa- podobna w przekazie ale z "żywszą akcją" ;)
  pozdawiam
  qb

  ps
  Jurka spotu jeszcze długo nikt nie przebije- głównie efektu marketingowego, REWELACYJNY !!! jeszcze raz gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj wygasza Pan nastroje to prawda, można przy tym kimnąć a muza żywcem wzięta z programu Agrobiznes. Po co tłumaczenia, że wkrótce wersja docelowa? Po co w ogóle wpuszczać takiego gniota w sieć?

  OdpowiedzUsuń
 6. wersja poprawiona- choć film akcji to zdecydowanie nie jest bo i być nim nie miał :)
  relaks, spokój, dystans...

  http://www.jakubosika.pl/2010/769/premiera_wybory_samorzadowe_zagorz_2010.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Czyżby znowu suruweczka się wkradła?
  Trochę za mało, wygląda to tak, że przez 4 lata ma pan zamiar wygaszać nastroje i jednać , a co konkretnie z rozwojem Zagórza?
  Nazwy miejscowości to my znamy.
  Nie odrobił pan lekcji, a kolejna poprawka...a może wpadka.
  Bo ten pana program to również nic szególnego.
  Ale życzę dużo zdrowia.
  Ale pani Ania to nam się tej kadencji wysiszyła...
  Podziwiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Literki takie ładniusie... I NIC WIĘCEJ !!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Jakubie, nie po raz pierwszy popełnia Pan błędy, za które Pan później przeprasza. Albo się jest profesjonalistą w działaniu jako doradca wojewódy, albo się nim nie jest.
  Czy jako burmistrz też będzie Pan przepraszał za kazdy swój błąd? A było ich do tej pory wiele.

  OdpowiedzUsuń
 10. Proszę zmienić w moim komentarzu słowo "wojewódy" na "wojewody". Błąd literowy nie był zamierzony.

  OdpowiedzUsuń
 11. Panie Jakubie a może pani Ewa ma jakąś koleżankę w Lesku to by panu jako rzecznik błędy poprawiała jakaś dyr. bo wie pan tam też szykuje się zmiana a co za tym idzie trzeba sobie pomagać przecież

  OdpowiedzUsuń
 12. panie Jakubie pan chyba sobie jakies żrciki z mieszkańców naszej gminy chce zrobić.
  Taką mizerotę pan pokazał, to na tyle osób w pana sztabie tak płciutki pomysł?
  Połowa czasu to wymiana nazw miejscowości, przecież ludzie dobrze je znają?
  Bardzo słabe, oj bardzo, panie Jerzy jednak uczeń przeskoczył "mistrza" o niebo.
  Ale tak na poważnie to nie wiem czy się śmiać czy ubolewać nad takim cudem.
  Tylko nie ma co się dziwić, ale partyjny kolega kandydat na radnego do Rady Powiatu pan Rudnicki również nie zaszalał ani na swojej stronie, ani swoim programem.

  OdpowiedzUsuń
 13. I właśnie o to chodziło ;) Nie przepraszam bo nie mam za co, więc proszę nie wkładać mi słów których nie wypowiedziałem. Efekt jest dokładnie zamierzony i każdy może odebrać przekaz jak chce, ja jestem zadowolony i to bardzo. Dziękuję za żywe reakcje- dokładnie po to robi się reklamy, w tym także wyborcze, żeby je komentowano. Natomiast Państwa reakcja świadczy dokładnie o tym, że priorytety oraz przesłanie spotu jest wyraźne i czytelne.
  Nie chciałem kolejny raz puszczać w świat (spot jest emitowany w TV Rzeszów), że w Zagórzu znowu biją w tarabany !!!
  Dziękuję i pozdrawiam :)
  qb

  OdpowiedzUsuń
 14. ...i jeszcze jedno- zawsze przepraszam kiedy narozrabiam i to już się nie zmieni, niezależnie od funkcji które pełniłem, pełnie i popełnię- choć do tej pory zrobiłem to raz w tej kampanii, kiedy nie przygotowałem Jurkowi "gotowca" z konferencji prasowej ;)
  qb

  OdpowiedzUsuń
 15. Panie Jakubie, dość tych ciągłych przeprosin. To staje się nudne. Profesjonalista działa profesjonalnie. Pana szczerość w przepraszaniu jest już nadto rozbrajająca.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jakub płyniesz!

  OdpowiedzUsuń
 17. Panie Kubo !
  Jak przeczytałem daawno na Pana stronie o planach "Stacja docelowa" itp. miał Pan mój Głos. Piszę Głos z dużej litery bo jest dla mnie ważne komu go dam. Ważne też powinno byc dla wszystkich kandydatów na burmistrza, radnych.
  Po kilku miesiącach wiem że Pan nie dostanie mojego Głosu.
  Primo - Pańscy Kandydaci ( a znam i kojarzę większosc z nich ) w żadnym, nawet najmniejszym stopniu nie gwarantują, swoją dotychczasową działalnością i dokonaniami - a wręcz ich brakiem !!! - skutecznej realizacji Pana programu.
  Secundo - notoryczne Pańskie potknięcia w trakcie kampanii zbliżają Pana raczej do "poziomu" dokonań obecnego burmistrza niż poziomu jaki poziomu który gwarantowac powinien kandydat partii rządzącej w naszym kraju.
  Tercio - są lepsi kandydaci... ;-)  Quatro - są też gorsi... ;-)


  wert

  OdpowiedzUsuń
 18. Tercio - :-))) to imię pieska???

  OdpowiedzUsuń
 19. A mnie się podoba. Spot pana Kuby leci w TV Rzeszów i bardzo się cieszę, że reklamuje nazwy miejscowości o których niektórzy w województwie nigdy nie słyszeli.

  OdpowiedzUsuń
 20. Panie Kuba to najgorszy spot jaki został stworzony. Widać , że jest Pan radiowcem a nie człowiekiem ekranu. Dlaczego wstydzi się Pan patrzeć ludziom w oczy?. Rozgląda się Pan w tym spocie po katach zamiast patrzeć ludziom w oczy. Jakościowe dno. Zero treści merytorycznej. Może pomoże Panu już na urzędzie Burmistrza Pani Ewa od Nowaka. Kobiecina aż przebiera nogami aby dostać jakieś stanowisko kierownicze w Zagórzu. Zlituj się Pan nad sobą, a przy okazji nad Pania Ewą!

  OdpowiedzUsuń
 21. bardzo dziwne zawsze jak są posty o p Osice to jest duży ruch. Czyżby to konkurencji byli aktywni ?

  OdpowiedzUsuń
 22. Ludzie czy nie szkoda wam życia na oczernianie innych?
  Co wam zrobił Kuba czy pani Ewa? Nie chcecie to nie głosujcie na niego.
  Jak można się kogoś czepiać tak tylko dla zasady nie znając go? Chyba,że zależy wam na wygranej innego kandydata i to jest najbardziej prawdopodobne.
  Ale taki negatywny sposób kampanii z reguły nie wychodzi na dobre :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy z 8.11. z godz.13:52 napisał:
  "Ludzie czy nie szkoda wam życia na oczernianie innych?"
  Cóz, kampania wyborcza - ale przecież, jak ktos uzna,że go poważnie oczerniono, opluto, zniesławiono - ma możliwość w trybie wyborczym oddania sprawy do sądu...
  Swoją drogą blog, po zaangażowaniu się p.Zuby w politykę po stronie jednej z wielu słusznych partii, chyba utraci tytuł "bezstronnego dziennikarstwa obywatelskiego"...
  A to by było smutne...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.