piątek, 5 listopada 2010

Wasza zgoda moją siłą


W siedzibie zagórskiego węzła kolejowego PKP trwa konwencja wyborcza Ernesta Nowaka - kandydata na burmistrza Zagórza. Relacja z tego wydarzenia już wkrótce.

40 komentarzy:

 1. Szkoda że Krawczyk nie startuje na Burmistrza, ale miejmy nadzieje że nowi radni ponownie wybiorą go starostą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowak to fachowiec, młody, dynamiczny i z doświadczeniem. Ma namaszczenie Krawczyka, i wielu innych, potrafi jednać ludzi. to on zakończy wojnę zagórska. Ma własne zdanie i co ważne dystans do poprzedniego burmistrza Jacka. to człowiek, który podniesie nasza gminę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak trzeba zrobić - postawić na Ernesta Nowaka.

  OdpowiedzUsuń
 4. zdecydowanie popieram Ernesta Nowaka. Tylko on jest w stanie przywrócić normalnośc w naszej gminie. potrafi rozmawiać z ludźmi. Jego współpraca z nowo wybraną Radą będzie merytoryczna i konstruktywna.
  Ernest ma znaczące kontakty zrówno w powiecie , jak i w województwie, co ma ogromnie znaczenie przy sprawowaniu funkcji Burmistrza (a tego nie można powiedzieć o Panu JAWORSKIM).
  myślę , że również w urzędzie zacznie się liczyć praca , a nie kolesiostwo i donosicielstwo (oczywiście nieźle opłacane z pieniędzy podatników).
  POWODZENIA ERNEST!

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak będzie ponieważ Ernest wie na czym polega praca w samorządzie, czego nie można powiedzieć o obecnym burmistrzu i panu Jakubie.
  Jakie doświadczenie ma burmistrz, z-ca, sekretarz czy też dyr. MGOKiS w Zagórzu.
  Wystarczy sobie poczytać na stronie Ernesta Nowaka - jego doświadczenie i kwalifikacje i bez komentarza.
  Niech się któryś z kandydatów podobnymi pochwali. Występy na scenie się nie liczą.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ernesto WIELEPOL jest z tobą !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. A Rzecznik prasowy czyli pani Ewa to myślę że dostanie chyba stanowisko zastępcy -tak coś mi się wydaje??Zając zawiasy a Ona tak jakoś dziwnie się tu znalazła a w końcu pracuje w Lesku mogą być zmiany i posadka może być nie pewna więc trzeba miejsca szukać !!!nagle ją Zagórz zauroczył -DZIWNE????

  OdpowiedzUsuń
 8. Zając to juz historia. ernest nie potrzebuje hamulcowych, jest mlody, ambitny, skazany na sukces. Byłem na jego zebraniach ma szacunek do Zajaca, Jaworskiego, Osiki. to gość z klasą wychowany na marszałkowskich salonach. Bedzie chciał wykazać sie i myślę iż zastepca będzie fachowiec z zewnatrz nie związany z gmina lub postawi na Osikę, ewentualnie na Czopora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ernest powiedział wyraźnie, że jeśli wygra to Zając NIE będzie jego zastępcą i to jest ważne. Dużo inwestycji w gminie, które uzyskały dotacje z zewnątrz zrealizowano dzięki Ernestowi bo robił projekty bo się na tym zna m.in. w Czaszynie czy samochód strażacki dla Tarnawy Górnej.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bez sensu są plakaty i banery pana Nowaka.
  "Razem możemy więcej" tylko pytanie z kim razem bo na plakacie pan Ernest jest sam. Nie wiadomo o co chodzi. Oby nie kryli się za tym znajomi z poprzedniej ekipy bo znowu się będziemy cofać.

  OdpowiedzUsuń
 11. Pani Ewa na wicka Burmistrza to chyba nie.Nie ta liga. Ale na dyrektora MGOKiS to na pewno się pcha. To widać i słychać na każdym kroku.Aż przebiera nogami aby tam się dostać. To wyrachowana i przebiegła osoba.Może na odczepkę do biblioteki razem z panią Zającową ?Dziwie się Nowakowi, że zabrał taką osobę. Może i wygadana jest ale nie ukrywa że ma dostać posadę za swoje gadanie na zebraniach.Nic za darmo.Panie Erneście - to "nowa" ekipa Pana na urzędzie Burmistrza?.Dobrze kadzi ale żeby od razu stanowisko dyrektora ? Panie Jerzy a jak Pan się czuje jak zajmują pańskie przyszłe stanowisko?

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy - WIELOPOL jest z Tobą. Chyba Pani Ewa może się podpisać jak tak pisze!.Nich przestanie słodzić bo co za dużo to i może się wrócić. No ale dzielna Pani Ewa mocno pracuje na swoją nową posadkę u Pana Ernesta jako Burmistrza.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy - POWODZENIA ERNEST, na litość boską Pani Ewo nie dość wchodzenia do d...?
  Dajcie kobiecinie - rzeczniczce -jakieś zajęcie to nie będzie wypisywała jakieś bzdety.
  /Seksmisja/ "chłopa jej trzeba"

  OdpowiedzUsuń
 14. Szanowni Państwo, nie pisałam jeszcze na blogu Jurka, ale wywołana do tablicy uprzejmie informuję, iż nie zamierzam być ani wiceburmistrzem, ani dyrektorem domu kultury w Zagórzu.. niepotrzebne insynuacje .. Od 21 lat pracuję w Lesku i mam wiele planów zawodowych związanych z tym miastem. Popieram Ernesta Nowaka na burmistrza Zagórza, ponieważ uważam, że jest osobą na tyle mądrą i kompetentną, że przywróci miastu i gminie Zagórz normalność. Pozdrawiam wszystkich przyjaciół z Wielopola a tym którzy umieją tylko obrażać,wybaczam ...
  Ewa Baranowska

  OdpowiedzUsuń
 15. Oj wieśniaki zagórskie... Pani Ewie żaden do pięt nie dorasta ale każdy wie najlepiej jaka jest przebiegła i chytra na wszystkie stołki. Mało ją znacie, a ja znam ją od 18 lat i wiem, że robi to bo chce WAM wszystkim pomóc. Nie będzie ani zastępcą, ani dyrektorem, ani nawet sprzątaczką w UMIGu. Kiedy Pan Ernest zostanie wybrany po prostu zniknie. A dla waszej wiadomości to Pani Ewa urodziła i wychowała sie w Wielopolu i dlatego jest z nim związana i jak to ktoś napsał zauroczona. Z jej wykształceniem mogłaby być burmustrzem ale nie chce. A z wchodzeniem do dupy to ktoś tu przesadził i powienien oberwać. Bardzo jestem ciekawa kto to taki...Być może zazdrości Pani Ewie wdzięku, klasy i wykształcenia.

  OdpowiedzUsuń
 16. Droga Pani Ewo !
  Bardzo pragnę Pani podziękowac za wsparcie udzielone Panu Nowakowi.
  Pani klasa, kultura osobista i profesjonalizm sprawia, że niektórym "puszczają zwieracze" - przepraszam za słownictwo, ale to fakt.
  "Pretorianie" jednego z obecnych kandydatów na burmistrza przed czterema laty wyznawali zupełnie inną filozofię - choc to za trudne dla nich słowo - prowadzenia kampanii wyborczej.
  Zrozumienie, że ktoś chce prowadzic merytoryczną kampanię w sposób kulturalny, ich przerasta.
  Dlatego jestem pewien, że nie Pani pierwsza i nie ostatnia na ich celowniku.
  Życząc wytrwałości serdecznie pozdrawiam.  wert

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja widzę, że tylko żółć zwolennicy obecnej władzy wylewają na nic niewinna Panią Ewę. Szkoda, że taki poziom przebiera ta debata. Mnie osobiście przerażają potężne wynagrodzenia obecnej władzy i to chyba ich martwi, że niebawem mogą je utracic. Mam nadzieję że Nowak i Osika stworzą zgrany duet. Takich ludzi potrzebujemy!

  OdpowiedzUsuń
 18. Odczepcie się od Ewy. Jeżeli jesteście sfrustrowani i zazdrośni o jakość prowadzonej kampanii to wyładujcie się w inny sposób. Konkurencja sprowadziła się do takiego poziomu. Wstyd ! Panowie /Panie ?/ trzymajcie klasę i nie róbcie sobie obciachu.Pani Ewo nawet się dziwie, że odpisywała Pani osobom z takim poziomem.

  OdpowiedzUsuń
 19. Kobiety się boicie, kundelki Jaworskiego. Ją atakujecie w swojej walce z Ernestem, bo kobieta wie co mówi. Aż żal - ale was i wstyd - ale dla was.

  OdpowiedzUsuń
 20. Nowak najlepiej zrobi likwidując stołek dla z-cy burmistrza. kupę szmalu się zaoszczedzi i to będzie najlepsze rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
 21. A szkoda, że pani Ewa nie będzie dyr. GOK-u bo o niebo byłaby lepsza od obecnego, który zagórską kulturę rozłożył na łopatach.
  Panie Arturze proszę wracac do radia albo do szkoły bo na tym stłku pan się nie sprawdził.

  OdpowiedzUsuń
 22. Ktoś dryfuje w stronę mielizny. W żeglarstwie taki stan określa się inaczej. Atakując Panią Ewę anonimowy wykazuje zupełny brak odwagi cywilnej. Anonimowo można wszystko wypisywać, ale pisać pod nazwiskiem to jest oznaka prawości. Wiem, że można zazdrościć wysokiego poziomu prowadzonej kampanii wyborczej przez Ernesta Nowka, Kłuje w oczy wysoki poziom merytoryczny i etyczny kampanii, której kreatorem w bardzo dużej mierze jest Pani Ewa.Jej kompetencje są bardzo wysokie. Za jej zaangażowanie w doprowadzaniu Gminy i Miasta Zagórz do normalności i przerwaniu czteroletnie stagnacji można tylko podziękować.Podsumowaniem tej pracy będą wybory w dniu 21 listopada. Sztab wyborczy i drużyna Ernesta Nowaka nigdy nie zejdzie na poziom prezentowany na blogu przez anonimowego. Proponuję zaprzestanie podjazdowej walki i swoje zaangażowanie przekierować na działanie służące rozwojowi Miasta I Gminy Zagórz.

  OdpowiedzUsuń
 23. Pan Pająk niech nie kadzi fałszywie pani Ewie, bo p. Nowak powinien się w stydzić takiego komitetu wyborczego- pijanego. Rozwieszanie plakatów w euforii alkoholu/ sam byłem swiadkiem rozmawiając z p. Pająkiem." Namawianie " do głosowania na p. Nowaka , myślałem ,ze to agitacja do klubu barowego, niestety.J a i wielu moich znajomych mieliśmy gosowac na P. Nowaka , niestety patrząc na jego/częśc/ komitetu wyborczego zmieniamy zdanie.Może boimy się tego- " jaki kram taki pan??" Przepraszam napewno nie chciałem urazic pana Nowaka. Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 24. Nowak tak ale jego "drużyna" nie - przynajmniej cześć.Pięcioro ze starej rady i jeden z owczym pędem do władzy który gdzie się pojawi tam są problemy.Panie Erneście życzę Panu żeby jeden z kandydatów nie stał się pańskim największym wrogiem.Jaworski już się o tym przekonał.

  OdpowiedzUsuń
 25. A czy anonimowy rozmawiał
  z Jaworskim podczas dozynek
  na Wielopolu?
  Jak wtedy zachował się urzędujący
  burmistrz, gdy go inni podnosili.

  OdpowiedzUsuń
 26. Drodzy Anonimowi obie strony zbliżają się do poziomu rynsztokowego. Walczmy z klasą

  OdpowiedzUsuń
 27. Człowiek nie wielbłąd wypić musi.

  OdpowiedzUsuń
 28. Co do stanu trzeżwości p. Pająka- zgadzam się , sam niejednokrotnie na ulicach Zagórza byłem tego świadkiem, no cóż... Panie Jurku ma Pan rację - walczmy z klasa. Ja w pełni popieram Pana

  OdpowiedzUsuń
 29. Ale to tylko ktoś z rady komitetu wyborczego A jak kiedyś na ważnej imprezie pan Burmistrz ledwo wsiadł do auta i to nie do swojego tylko Dyr, GOKu bo wiedział ze policja już czai to wtedy nikt tego nie napisał???Ja witał gości którzy przyjechali na zawody po pijaku i wiele wiele razy Jakoś nikomu to nie przeszkadzało Więc przestańcie pisać pierdoły o Erneście bo On akurat ma takiego co mu się trafiło A przecież zastępca też lubi wypić a jest facet taki do którego można zawsze się zwrócić i nigdy nie kłamie JEST KONKRETNY!!CHŁOP JAK NIE PIJE JEST DO DUPY!!!!

  OdpowiedzUsuń
 30. i znowu zwiększyło się zatrudnienie w gminie. w celu zyskania przychylności i poparcia w T.G została zatrudniona córka Jerzego S.
  A podobno pracownicy aktywnie udzielajacy się w kampanii wyborczej Pana Jaworskiego mają wraz z wygraniem wyborów dostać kolejne podwyżki.kilku z nich zamiast wykonywać swoje obowiązki godzinami siedziało przy redagowaniu biuletynu.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy napisał:
  "...CHŁOP JAK NIE PIJE JEST DO DUPY!!!!" a jak pije, to i dupie nie da rady...
  czy chlanie wszystko i wszystkich rozgrzesza?zastępca p.Bogusia, gdyby nie był zastępcą, to dostałby z marszu w trybie przyśpieszonym wyroczek nie podlegający zaskarżeniu i nie miałby nic do gadania. A tu - no, rozgrzeszmy go, bo SWÓJ CHŁOP,z nim idzie wszystko załatwić. Rzygać się chce, bo takie stwierdzenia oznaczają przyzwolenie na łamanie prawa, rozgrzeszają, pokazuja takim gościom, że choć coś tam mają za uszami, to są "swojaki" i nic się nie dzieje... A jak taki nawalony wsiądzie do samochodu i zabije kogoś na krzyżówce, to też nic się nie stało, bo to taki swój chłop? Ludzie, opamietajcie się, bo jak tak dalej pójdzie, to każdy przestępca znajdzie społeczne rozgrzeszenie i cichą aprobatę - a bo to jemu jednemu... Pobłażania dla ludzi, sprawujących funkcje społeczne, urzędowe być NIE MOŻE!Prywatnie - a niech se nawalony spi w rpowie, jego sprawa, ale jako URZĘDNIK - oooo, to już coś innego!
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 32. Poziom rynsztoka. Jak Pam Jerzy to puszca?

  OdpowiedzUsuń
 33. No to zaczęły sie gierki na takim poziomie!Co bedzie potem

  OdpowiedzUsuń
 34. Jeżeli tak ma wyglądać kampania to ja przepraszam. To nie jest moja bajka.Dość takiego Zagórza.!

  OdpowiedzUsuń
 35. Ludziska dajcie sobie spkój.

  OdpowiedzUsuń
 36. Pan Pająk napisał"drużyna Ernesta Nowaka nigdy nie zejdzie na poziom prezentowany na blogu" chyba do końca nie wie Pan co się w tej drużynie dzieje.To co rozpowszechnia na temat swoich kontrkandydatów wasz kandydat ze Starego Zagórza jest żenujące.

  Mieszkanka

  OdpowiedzUsuń
 37. Nie tylko kandydat ze Starego Zagórza, lecz sam pan Pająk, który tylko jątrzy w każdej grupie.Nawet w swojej ,w zależnosci od tego gdzie się znajduje.Jednym mówi ,że Tylko Ernest na burmistrza, znów tam gdzie mu więcej " poleja" kandydatem jest ktoś inny. Faktycznie masz rację , to jest żenujace, wstyd za cały ten komitet wyborczy i całe wybory.

  OdpowiedzUsuń
 38. Nawet nie chce mi się komentować wpisów na takim poziomie. Jeżeli ktoś ma choć za grosz odwagi niech wpisze swoje uwagi podpisując się. Jeżeli ktoś ukrywa się pod " anonimem " to nie warto zwracać uwagi na takiego i jego poziom.

  OdpowiedzUsuń
 39. Na www.zagorz. fora.pl Pan Janusz W. Zubrzycki - pełniący w 2007r. funkcję Komisarza w Zagórzu napisał:

  "Pan Ernest Nowak - najbardziej kompetentny spośród kandydatów na Burmistrza MiG Zagórz. Miałem możliwość i przyjemność pracy z Panem E. Nowakiem. Stwierdzam, że jest osobą o wysokich kwalifikacjach, niespożytej energii i niepodważalnej uczciwości. Jeśli moje skromne zdanie może mieć jakąkolwiek wartość dla głosujących, to serdecznie proszę o głosy dla Pana Ernesta Nowaka. Przepiękna Gmina Zagórz zasługuje na dobrego gospodarza, zwłaszcza po czterech latach beznadziei i obiecywania gruszek na wierzbie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przyjaciół w Zagórzu i okolicy. Janusz W. Zubrzycki - Lubaczów"


  http://www.zagorz.fora.pl/wszyscy-o-wszystkim-hyde-park,13/ernest-nowak-oficjalnie-oglosil-start-w-wyborach-video,806.html#4909

  niver

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.