piątek, 3 grudnia 2010

Ernest Nowak zaprzysiężony na burmistrza Zagórza!


Videorelacja z przebiegu uroczystej sesji Rady Miejskiej w Zagórzu już niebawem!

18 komentarzy:

 1. Jedno na tym zdjęciu jest zbędne, a mianowicie pan Woźniczak.

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Erneście , Pan się nie boi 3/4 gminy za panem stoi !
  Serdeczne gratulacje !!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. No i to mi się podoba, pa pa na zawsze Panie Jaworski.....

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze raz duże gratulacje dla Ernesta Nowaka. Natomiast jeżeli chodzi o wybory przewodniczących komisji, to radny z Poraża chyba postanowił zastrajkować, albo chciał być lojalny wobec byłego burmistrza który pojawił się na sali, bo aż 3 razy wstrzymał się od głosu, chyba jeszcze nie dotarło do niego, że jest na przegranej pozycji i im szybciej to zrozumie tym lepiej dla niego i Poraża :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Po zaprzysiężeniu nowego burmistrza w Czaszynie piszą,że pod urzędem widziano karawan na sygnale ze starą załogą.

  OdpowiedzUsuń
 6. Panu Burmistrzowi gratuluję przede wszystkim stylu w jakim wywalczył ten fotel. Uczciwie i bez podstawiania nogi przeciwnikowi. panie Erneście uczciwość i prawdomówność zwraca się podwójnie!!! Niech będzie to pana domeną, a wyborcy będą Panu wdzięczni nawet gdy będzie czasami nie do końca dobrze

  OdpowiedzUsuń
 7. Jedno jest pewne. Panie sekretarzu, trochę przyzwoitości (nie piszę o honorze!!!), powinien pan podjąć decyzję o odejściu z tej funkcji, by nie blokować noramalnej pracy urzędu.
  Prosze się dostosować do "standardów" partii.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo się ciesze że wreszcie Zagórzy zacznie wychodzić na prostą że tak będzie kierował Ernest i pan Różycki . Szczerze wam tego życzę tylko nie dajcie się omamić tym FAŁSZYWYM !!! którzy przed 4rema latami też udawali przyjaciół Jaworskiego bo widzę że nadal przyklejają się jak muchy -SERDECZNIE POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SUKCESÓW I DOBREGO SŁUCHU I SZEROKO OCZY OTWARTE !!!

  OdpowiedzUsuń


 9. Panie Burmistrzu Erneście Nowaku czy to prawda, że niejaki Osika ma być wiceburmistrzem ? Czy to jest dobre rozwiązanie aby tak jak za Jaworskiego Platforma zawłaszczała Gminie Zagórz ?

  Partia która zadłuża ten kraj i podnosi podatki ma zawłaszczyć jeszcze Gminę Zagórz ?

  Trzeba współpracować z PO ale nie oznacza to że musimy płacić haracz w postaci stanowisk dla ludzi PO !

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Burmistrzu, czy zajmie się Pan sprawą dodatków wiejskich i mieszkaniowych w Zagórzu? czy będą one wypłacane od stycznia?

  OdpowiedzUsuń
 11. A CO DALEJ Z WOZNICZAKIEM ? Pytanie do sekretarza gminy Zagórz czy będzie się zasłaniał mandatem radnego czy odejdzie dobrowolnie ?

  OdpowiedzUsuń
 12. mam pytanie do pana Kuby i PO - kiedy na zagórzu światła co je wywalczył radny Pałasiewicz ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Brawo Osika zastepcą.

  OdpowiedzUsuń
 14. jak O... zostanie zastępcą to szok ! Ze stołka na stołek ! A co on zrobił dla gminy ?

  OdpowiedzUsuń
 15. W........, jak by miał honor, to sam odszedłby. Jednak to nie w stylu W.......... Dla niego ważne jest stanowisko i kasa. Mam nadzieję, że Ernest się do niego dobierze. Dotrze go tak, że sam się zwolni. Ernest, nie możesz trzymać takiej g..... On w każdej chwili gotowy podłożyć Ci kłodę. Uważaj!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Obiektywnie patrząc, to w dojrzałych demokracjach "ludzie burmistrza" muszą być osobami, którym można ufać. Takie są prawa demokracji. Tym samym wiceburmistrz, skarbnik, sekretarz powinni mieć zaufanie burmistrza. Innego wyboru nie ma!!!
  PS 1 Panu zostawili tylko kubek. Nie należy się mścić. Tylko sekretarz i dyrektor ośrodka kultury powinni sami odejść, jeśli wiedzą, czym jest honor.
  PS 2 wieceburmistrzem nie powinien być Pan Jakub Osika (fajny gość; w niezłym stroju wystąpił na sesji Rady Powiatu Sanockiego; takiego stroju powinien się wstydzić!!! doradca Wojewody Podkarpackiego; taki strój tylko "dla luzaków z podwórka".
  PS 3 Panie Burmistrzu, wiem, że Pana podejmie rozsądne decyzje, i proszę się nie łudzić, że PO wszystko może w Sejmiku. PiS rozdzielał pieniądze konkursowe dla dobra wszystkich mieszkańców powiatu sanockiego. Dostwali wszyscy, którzy napisali dobre projekty.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja wiem, kto powinien być wiceburmistrzem Zagórza i gminy Zagórz. Nie ujawniam nazwiska. Obowiązuje słowo (tak podobno mawiał Zbyszko z Bogdańca; mawiał, że słowo to honor; ale któż o tym dzisiaj pamięta), toteż słowo ma być dotrzymane.
  PS Jestem przekonany o tym, jak wielu wyborców wkrótce przejrzy na oczy i zrozumie, iż głosowało "nie tak". Radosna informacja jest taka: Za cztery lata znów wybory", i znowu Jak Kochanowski będzie triumfował, że "Polak (...) i przed szkodą, i po szkodzie głupi!!!"

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.