czwartek, 2 grudnia 2010

Inauguracyjna sesja Rady Miejskiej w Zagórzu (video)

11 komentarzy:

 1. Panie Ewo kobieta zmienną jest, ale nie trzeba było słuchać kolegi z Paryża. Tak to tylko stołeczek wice pani przeleciał koło nosa no i zamiast dobrej fuchy jest ogólna bryndza ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Głosować sam na siebie to lekkie przegięcie.Wg.mnie w takim przypadku kandydat powinien wstrzymać się od głosowania.

  OdpowiedzUsuń
 3. A co to za siwy dziadzio otwiera sesję ? Panie Jerzy to miała być relacja z sesji Rady Miejskiej a nie z domu spokojnej starości .

  OdpowiedzUsuń
 4. W głosowaniach jawnych z reguły osoba której głosowanie dotyczy wstrzymuje się od głosu. W tajnym z reguły nie. Podejrzewam że nawet Panowie Jaworski i Nowak w wyborach głosowali na siebie. Pan Jurek zapewne też. Taki przywilej każdego chociaż czasem wygląda to śmiesznie. Wszystkich kandydatów na różne stanowiska było w tych wyborach 261 875 i pewnie tylu oddało głos na siebie a więc prawie 2% głosów w skali kraju to głosy oddane na siebie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani radna Rodkiewicz - pani wybór to totalne nieporozumienie , zero zdecydowania , zero stanowczości , z takiej mąki chleba nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdą sesję w takich przypadkach otwiera najstarszy radny tzw. radny Senior. W tym wypadku uczynił to Pan Roman Czech, który jak widać na załączonym obrazku cieszy się znakomitą kondycją i dom spokojnej starości póki co mu jeszcze nie grozi ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Podobnie jest w sejmie. Pierwsze posiedzenie zaczyna najstarszy wiekiem poseł.

  OdpowiedzUsuń
 8. Radny Pałasiewicz wielce znudzony i znużony. Któraż to już kadencja ?;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Do: Anonimowy pisze...
  Najlepiej jest siedzieć z boku, przyglądać się, a potem robić głupie komentarze, np. ten dot. Pani radnej. Nieładnie! Oj, nieładnie! Anonimowy coś strasznie dużo pisze. Zapewne ma dużo czasu. Czy nie lepiej wziąć się za jakąś konkretną pracę zawodową, aby gmina Zagórz miała mniejszy procent bezrobotnych zamiast pisać beznadziejne i niestosowne komentarze? Człowieku trochę kultury!!!
  Czytający.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeden radny jest jak Lenin -wiecznie żywy, i ciągle przy władzy.Panie Zuba dom spokojnej starości mu nie grozi??????? On powinien pójść na emeryturę! Bez jaj:)Jemu ciągle mało.

  AntyRoman:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wiwat emeryci!!!

  AntyTomuś.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.