środa, 1 grudnia 2010

Jan Różycki nowym przewodniczącym Rady Miejskiej w Zagórzu!


Jan Różycki został wybany jednogłośnie.

18 komentarzy:

 1. gratulacje. JEST RÓWNOWAGA
  - południe gminy ma Burmistrza, a północ Przewodniczącego Rady.
  Panie Różycki Szacunek dla Pana liczę na owocną współpracę z Panem Burmistrzem.
  Teraz trzeaba załatać długi po poprzedniku.
  Nawiasem mówiąc, prosze sprawdzić i podać do publicznej wiadomości na co choruje były burmistrz?

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecież przed wyborami nic mu nie dolegało. Może to zaraźliwe to trzeba mu kwarantannę zastosować!!! by nie zaraził innych ... współpracowników.

  OdpowiedzUsuń
 3. GRATULACJE PANIE JANIE

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo Panie Janku niech sie Pan 3ma

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Jerzy czy może Pan sprawdzić jako dziennikarz czy to prawda, że kanalizacja nie zostanie uruchomiona w tym roku oraz, że przepadnie dofinansowanie, które Gmina na ową kanalizacje dostała. Czy prawda jest, że wszystkie wydatki już od dłuższego czasu pokrywane są z kredytu. do jasnej anielki gdzie ta kanalizacja, która tak się szczyciło w kampanii wyborczej ustępujące słońce Karpat i pan nowy radny z Tarnawy Dolnej??? Czy prawdą jest, że wszyscy blisko związani z ustępującym burmistrzem pracownicy uciekają z tego tonącego statku? bo chyba inaczej nie da się określić sytuacji naszej Gminy...

  OdpowiedzUsuń
 6. Na razie wiem tylko tyle że sytuacja finansowa naszej gminy jest czy raczej lada dzień będzie dalece mniej optymistyczna niż opisywały to biuletyny Pana Jaworskiego. Wkrótce podam kilka liczb i faktów. Przed nami naprawdę bardzo trudny rok trzeba będzie zakasać rękawy i ostro zabrać się do roboty

  OdpowiedzUsuń
 7. ostatni gasi światło ???

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje dla Pana Jana! To stanowisko się jemu należało. Zarówno w poprzednich jak i w obecnych wyborach zdobył największą liczbę głosów oddaną przez wyborców!
  Z całą stanowczością należy stwierdzić że jest świetnym gospodarzem (Przewodniczącym) Osiedla Domków Jednorodzinnych. Ma doświadczenie i obycie. Myślę, że teraz w obecnej sytuacji Rada + Burmistrz poprowadzą naszą Gminę w dobrym kierunku i poprawi się zdecydowanie wizerunek Gminy Zagórz, życzę powodzenia Panie Janku.
  mieszkaniec ODJ

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Zuba co pan mówi sytuację naszej gminy można opisać w jednym słowie - P........E!!! A to co pisał Bogusław Jaworski to wierutne kłamstwa!!! Wszystko na potrzeby kampanii wyborczej. Gmina jest na dnie i taka jest prawda!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. G R A T U L A C J E ! ! !

  leśnik

  OdpowiedzUsuń
 11. Panie Janku , powodzenia !
  Tomek

  OdpowiedzUsuń
 12. Wczorajsze głosowanie woła o pomstę do nieba, w Zagórzu będzie jeszcze gorzej jak było i czym tu się szczycić.

  OdpowiedzUsuń
 13. Głosowanie było odzwierciedleniem wyników wyborów. Jak Pisze Pan Jurek, Pan Bryndza i Pani Rodkiewicz o mały włos nie zostali zastępcą przewodniczącego. To bardzo znamienne. Ponadto, z tego co zasłyszałem, Pan Różycki dostał 15 głosów czyli wszystkie możliwe. Wydaje się że wybór przebiegł spokojnie a pretensje można mieć teraz do radnych na których głosowaliście, chociaż nie znajduję powodów do tych pretensji. Wybór generalnie logiczny choć wcale nie darzę zbytnią sympatią tych osób. Sam obstawiałem wcześniej (na tym blogu) Panów Różyckiego i Marcinika. Nie trafiłem z P. Łucem.
  Ten wybór powinien zagwarantować spokojną i sprawną pracę Rady.

  W Zagórzu może być zarówno gorzej jak i lepiej niż było. Może też zdarzyć się tak że dla jednych będzie lepiej a dla innych gorzej co jest jak najbardziej naturalne. Może też zdarzyć się tak że osobom które głosowały na "przegranego" burmistrza poprawi się i odwrotnie. Nasze poczucie dobrobytu w bardzo maleńkim stopniu zależy od burmistrza i rady. Znacznie więcej zależy od nas samych chyba że uważać będziemy że obowiązkiem gminy jest utrzymać i wykarmić nasze rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 14. Panu Rozyckiemu gratuluje wyboru na stanowisko Przewodniczacego.

  Pani/Panu "Lesne Oko" gratuluje bardzo wartosciowego komentarza. Szczegolnie jego drugiej czesci!

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy do anonimowego.Nie bój się bracie lepiej być nie mogło .W Czasznie piszą że po zaprzysiężeniu burmistrza widziano karawan na sygnale ze starą władzą.

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy głosowanie było prawidłowe lepiej być nie mogło.W Czasznie piszą, że po zaprzysiężeniu Burmistrza widziano karawan na sygnale pod urzędem ze starą załogą.

  OdpowiedzUsuń
 17. "Pan Różycki został wybany jednogłośnie" taki podpis pod zdjęciem co oznacz panie Zuba? żarty se pan robisz!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.