środa, 1 grudnia 2010

Kto powinien przewodniczyć Radzie Miejskiej w Zagórzu? - weź udział w ankiecie.

Zanim przejdę do meritum jestem winien Państwu wyjaśnienie i przeprosiny. W trakcie modyfikacji układu bloga (m.in. rozpocząłem publikację tygodniowych statystyk oglądalności) "wywaliło mi" z nieznanych dla mnie przyczyn opublikowane już komentarze do ostatnich postów.  Za zaistniałą i kompletnie niezamierzoną przeze mnie sytuację  serdecznie przepraszam, ale czasem po prostu nie ogarniam technicznych niuansów mojego bloga.
Natomiast w nawiązaniu do dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Zagórzu (godz. 15.00 - Sala Narad w budynku UG Zagórz)  proponuję Państwu udział w mini-ankiecie, za pośrednictwem której możecie poprzeć Waszych kandydatów do zaszczytnej i odpowiedzialnej funkcji przewodniczącego a może... przewodniczącej Rady Miejskiej w Zagórzu? Kim okaże się osoba, która przejmie symboliczną pałeczkę od wieloletniego  szefa zagórskiej rady - Adama Malca będzie wiadome dziś po godzinie 15.00. Wraz z wybiciem trzeciej po południu ankieta zostanie zamknięta. Czy jej wyniki okażą się zbieżne z rzeczywistością? Zapraszam do śledzenia bloga. Rozstrzygnięcia  w tytułowej kwestii opublikuję online bezpośrednio po zakończeniu odpowiednich głosowań. 

14 komentarzy:

 1. Brawo Tarnawa Dolna!!! Cieszymy się z waszego wyboru. Zamieniliście Przewodniczącego Rady na pana Kardasza. Niech mu się wiedzie w tej radzie, ale jako radny do pięt panu Malcowi nie dorasta. Jeszcze raz gratulacje, skorzystają na waszym wyborze okoliczne miejscowości!!!
  BRRRRRAAAWOOOO

  OdpowiedzUsuń
 2. Mają to czego sami chcieli,bardzo chętnie wykorzystamy taką okazję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bodzio bedzi? na sesji czy zachorzał He?
  wsiok z daljeka

  OdpowiedzUsuń
 4. Przewodniczącego wybierają radni. Radnych wybraliście(my) sami. Dostaniecie(my) to na co zasługujecie(my). Jestem przekonany że opcja Pana Ernesta posiadająca większość w radzie już dokonała ustaleń kto zostanie przewodniczącym.

  Nasuwają mi się takie przemyślenia:
  1.Będzie to ktoś z tej większości.
  2.Będzie to ktoś kto już ma doświadczenie.
  3.Będzie to ktoś kto otrzymał duże poparcie.
  4.Będzie to ktoś kogo Pan ernest promował w kampanii.
  5.Pan Ernest musi zapewnić sobie poparcie osób z poza swojej opcji.

  Obstawiam: Różycki, Marcinik, Strzyż

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałbym być tam dzisiaj i to zobaczyć ale muszę iśc niestety do roboty na drugą zmianę. Mam nadzieję Jurku że wszystko uwiecznisz kamerą i wrzucisz na neta.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zagórz tracąc Malca stracił wartościowego człowieka. To jest przestroga dla nowych radnych, aby przy okazji pełnienia funkcji nie próbować załatwiać pracy dla rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Poznikały komentarze z poprzednich postów!
  Dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
 8. Starostą został Pan Niżnik stosunkiem głosów 18:3

  OdpowiedzUsuń
 9. głosowanie to na stronie to jaja w ciągu 6 minut gościowi przybyło 68 głosów jaja,nie wierzę by pan Strzyż Krzysztof miał tylu zaangażowanych internetowych zwolenników.

  OdpowiedzUsuń
 10. Podobno bardzo chory :)

  OdpowiedzUsuń
 11. wybrano nowego starostę powiatowego, Pan Krawczyk jest teraz wicestarostą, szkoda że dalej nie pełni funkcji starosty.

  OdpowiedzUsuń
 12. O ile inne miejscowości wybrały dość mądrze o tyle Tarnawa Dolna poszła po bandzie;)Oby się tylko ich przedstawiciel zbytnio nie z....... na dzisiejszej imprezie:)))

  OdpowiedzUsuń
 13. Pan Malec przegrał tylko i wyłącznie przez to, że pan z.k. prowadził nieczysta walkę czyli chodził i opowiadał głupoty i nieprawdę... a i stawiał w sklepie browce... zresztą po zwycięstwie również. ale teraz szydło wyjdzie z worka bo pan k. nie ma pojęcia jak wygląda praca radnego. co do załatwiania pracy rodzinie to proponuje sprawdzić u źródła w jaki sposób, niby po znajomości komuś z rodziny Pan Malec załatwił pracę...

  OdpowiedzUsuń
 14. Wszystko idzie w dobrym kierunku,Alleluja!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.