piątek, 10 grudnia 2010

Wojskowy Land Rover trafił do OSP Zagórz


Więcej szczegółów niebawem

11 komentarzy:

 1. wow, ale artykol i te opisy, jestem pod wrazeniem reportowania wszystkich istotnych szczegulow, niedlugo zaczniesz pisac o tym ze burmistrz zagorza umyl zeby...:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. rzeczywiscie, coraz mniej ambitne sa twoje artykuly,poziom podstawuwki...naprawde nie masz nic ciekawszego do pisania? i tak wiem ze tego nie opublikujesz ale pomysl...

  OdpowiedzUsuń
 3. Obydwaj anonimowi zamiast siedzieć przed komputerem i krytykować słownik ortograficzny do ręki i dopiero później cokolwiek pisać.
  A jak się nie podoba to co zamieszczane jest na tym to po jaką ..... tu zaglądacie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba być tępakiem do spodu żeby sadzić takie byki. Komputer podkreśla na czerwono-znaczy błąd a nie żeby ładnie wyglądało.

  OdpowiedzUsuń
 5. A o czym miał pisać? Może o tym jak w pewnej jednostce OSP starą Gazelę jako nową do użytku z wielkimi honorami oddawali tnąc wstengi i wrenczając kluczyki?
  Oj zawistniki podoba się samochodzik co ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze znajdzie się grupka krytykantów którzy nic nie zrobili nie potrafią cokolwiek załatwić, tylko wylewają tu swoje żale krytykując wszystkich i wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 7. fajne autko, tylko co w tym sensacyjnego...?

  OdpowiedzUsuń
 8. korzystajac z twojego bloga chcialbym powiadomic wszystkich ze w tym tygodniu kupie sobie nowe jeansy a za tydzien moze nawet kurtke...buhahahahahah

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie rozumiem sarkazmu. Niektórzy autorzy komentarzy zachowują się tak, jakby w Gminie Zagórz markowe, specjalistyczne samochody trafiały do jednostek OSP średnio co kwartał. To nie miała być sensacja tylko informacja. Na ten samochód było wielu chętnych. To, że trafił akurat do Zagórza to nie przypadek tylko efekt starań wielu ludzi i m.in. o tym będzie traktował ciąg dalszy dzisiejszej zajawki. Jeśli kogoś to nudzi, frustruje, śmieszy proponuję szybko zmienić kanał ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. ___________________________________
  Zawsze sie znajdzie jakas menda, co sie jej nie spodoba, na szczęście ogół rządzi a nie margines!
  ___________________________________
  Skoczek

  OdpowiedzUsuń
 11. ___________________________________
  Od kiedy Straz Graniczna to wojsko, toż to formacja MSWiA
  ___________________________________
  Skoczek

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.