niedziela, 12 grudnia 2010

Wojskowy nabytek OSP Zagórz odpalony i przetestowany (video)

Land Rover z demobilu przekazany nieodpłatnie w użytkowanie OSP Zagórz okazał się niezwykle wartościowym prezentem od Straży Granicznej. Początkowe problemy z uruchomieniem silnika i wysprzęglaniem zostały szybko usunięte przez kierowców - mechaników z OSP Zagórz tj. Mariana Zycha i Macieja Wacha. Pojazd wymaga jeszcze dopieszczenia, ale już w trakcie  pierwszych testów przeprowadzonych na placu obok remizy zademonstrował swe ponadprzeciętne walory trakcyjne...

9 komentarzy:

 1. Normalnie ale njus. To się staje już nudne. Ile jeszcze będzie odcinków o tym samochodzie????

  OdpowiedzUsuń
 2. News jak news. Będzie jeszcze jeden - już niestety ostatni odcinek czyli podziękowania od Prezesa Gołkowskiego dla zasłużonych w sprawie Rovera. Piszę niestety gdyż o wiele przyjemniej słucha mi się gadania tego motoru niż ujadania niektórych Anonimowych autorów komentarzy ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. No cud miód... silnik ładnie klekoce, jak to chyba dizelek, światełka mrygają, syrena wyje ponaddźwiękowo, ale jakie są te cudowne właściwości trakcyjne to nie widać... A do czego druhowie z OSP będą to cudo wykorzystywać???

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tego co wiem to autem przeważnie się jeździ ;)


  sytypyry

  OdpowiedzUsuń
 5. Gwoli ścisłości SG ma nie wiele wspólengo z wojskiem z zdecydowanie więcej z Policją. Noszą tylko zielone mundurki :)))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Jurek,po co macie dyskutowac i wyjaśniać własciwości trakcyjne tego samochodu jak gościu po obejrzeniu i wysłuchaniu filmu pisze"... silnik ładnie klekoce, jak to chyba dizelek".Jeżeli ktoś nie potrafi rozróżnić pracy diesla od benzyniaka to bez sensu jest tłumaczenie mu innych technicznych rozwiązań.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie powiem autko fajne, trza bedzie jeszcze przemalować, no i kierowce przyuczyć, jazda takim autkiem jest troche specyficzna, trzeba podejść do niego z pewnym respektem, bo zbytnia euforia może sie skończyć na dachu, a w najlepszej sytuacji w rowie.

  OdpowiedzUsuń
 8. A w UM. jest kierowca który nadaje się jeżdzić czymś takim NIEZŁY PIRAT do rowu ludzie uciekają

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.