O mnie

Witam Was serdecznie. Nazywam się Jerzy Mariusz ZUBA. Mam 45 lat i od urodzenia mieszkam w Zagórzu, gdzie wspólnie z żoną Ewą oraz dwunastoletnim synem Kacprem współtworzę szczęśliwą i kochającą się Rodzinę. Za sprawą moich pasji oraz działalności społecznej bardzo silne więzi łączą mnie również ze środowiskami: strażackim, kolejarskim, muzyczną Załogą i Fanami Zespołu "Bieszczadersi" a także Czytelników mojego bloga Ezapiski.pl Jestem niezwykle dumny z faktu, iż w tym ostatnim, stale poszerzającym się gronie od samego początku był m.in. był Marszałek Sejmu RP - Pan Marek Kuchciński.
Razem z moimi Bliskimi i Przyjaciółmi doświadczam radości i trosk typowych dla większości mieszkańców Podkarpacia. Mierząc się codziennymi wyzwaniami chcę kreować przyszłość z właściwymi sobie: optymizmem i pozytywną energią W nadchodzących wyborach samorządowych ubiegam się o ponowny wybór do Rady Powiatu Sanockiego. Swój samorządowy dorobek z minionych 4 lat i plan działań na kolejną - 5 letnią kadencję przedstawiłem w zakładkach BEZPIECZEŃSTWO, KOLEJ, KAPITAŁ LUDZKI - które, analogicznie jak w upływającej kadencji  będą kluczowymi płaszczyznami mojego programu wyborczego.
Niezmienne będzie również moje zaangażowanie w sprawy publiczne. Szanowni Wyborcy zarówno w Radzie Powiatu Sanockiego, jak i w codziennym życiu byłem, jestem i będę ZAWSZE PO WASZEJ STRONIE!