O mnie


Witam Was serdecznie. Nazywam się Jerzy Mariusz ZUBA. Mam 45 lat i od urodzenia mieszkam w Zagórzu, gdzie wspólnie z żoną Ewą oraz dwunastoletnim synem Kacprem współtworzę szczęśliwą i kochającą się Rodzinę. Za sprawą moich pasji oraz działalności społecznej bardzo silne więzi łączą mnie również ze środowiskami: strażackim, kolejarskim, muzyczną Załogą i Fanami Zespołu "Bieszczadersi" a także Czytelników mojego bloga Ezapiski.pl Jestem niezwykle dumny z faktu, iż w tym ostatnim, stale poszerzającym się gronie od samego początku był m.in. był Marszałek Sejmu RP - Pan Marek Kuchciński.
Razem z moimi Bliskimi i Przyjaciółmi doświadczam radości i trosk typowych dla większości mieszkańców Podkarpacia. Mierząc się codziennymi wyzwaniami chcę kreować przyszłość z właściwymi sobie: optymizmem i pozytywną energią W wyborach samorządowych do Rady Powiatu Sanockiego na kadencję 2018 - 2023 poparło mnie 862 wyborców. Wynik procentowy (15,84)  uzyskany w moim okręgu wyborczym okazał się trzecim wśród nowo wybranych radnych Powiatu Sanockiego. Swój samorządowy dorobek z kadencji 2014 - 2018 oraz plan działań na obecny- 5 letni okres pełnienia mandatu przedstawiłem w zakładkach BEZPIECZEŃSTWO, KOLEJ, KAPITAŁ LUDZKI - które, niezmiennie od lat są kluczowymi płaszczyznami mojej działalności publicznej.
Niezmienne będzie również moje zaangażowanie w sprawy publiczne. Szanowni Państwo zarówno w Radzie Powiatu Sanockiego, jak i w codziennym życiu byłem, jestem i będę ZAWSZE PO WASZEJ STRONIE!